Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:20 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 
 Купувам Outback или Forester след 2014 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,
Търся да купя Outback или Forester след 2014 г., задължително автомат, бензин и на под 100000 км.

Държа колата да е с проследима история, а най-добре закупена от дилър в България или Европа.

Бих купил кола от САЩ или Канада единствено ако има пълна история предоставена безплатно от продавача, че се нагледах и наслушах на приказки в последната година: "Само беше леко драсната... Леко беше натисната едната врата... и т.н." А като си платя Carfax се оказват всичките тоталки... Омръзна ми да харча излишни пари за да проверявам напудрени salvage коли. Затова спирам да гледам коли от САЩ и Канада без пълна история на хартия :)

Бюджета ми е сравнително разтеглив и зависи от конкретния екземпляр, но да кажем ориентировъчно около 25000 лв. за Forester и 35000 за Outback. Бих надскочил тези цифри само за коли от 2017 нататък и под 50000 км.

Най-важно ми е колата да е поддържана добре и с пълна и коректна сервизна история. Конкретната модификация, кубатура и екстри не са ми толкова важни.

Бих направил компромис с дизелов двигател единствено за много нова кола с безупречна история и съблазнителна цена :D

И последно едно изискване от съпругата - ако може да не е бяла :lipseal:

Наясно съм с повечето екземпляри, които се предлагат в момента по сайтовете. Някои от тях съм гледал, други съм проверявал по базите данни след разговор със собствениците.

Не бързам (карам си стария Outback за сега) и искам да намеря наистина читава кола, която да ползвам дълго време.

Знам, че коли, които отговарят на изискванията ми не излизат всеки ден, но ако някой е решил да си сменя колата с по-нова или с друг модел/марка (едва ли) може да ми пусне едно ЛС преди да я пуска по сайтовете.

Поздрави!

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Вто Яну 28, 2020 1:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз чета ,смятам и като намериш такава кола да почерпиш целия форум.
Успех,че ще ти трябва.
ПП. Колко е много изгодно и на много малко км? за Дизел питам?

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Съб Фев 01, 2020 11:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 9:20 am
Мнения: 4
Skype: Sme6ko
Автомобил: Subaru Forester SF 2.0 T
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Защо не провериш за някой върнат от лизинг в Субару Моторс, Бултрако, които са официални представители на марката унас?

Нед Фев 02, 2020 8:31 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Проверявам им сайтовете редовно. Нямат нищо, което да отговаря на зададените изисквания.
Габровския представител има един американски форестър (странно?) на нереално висока цена и това е.

Sme6ko написа:
Защо не провериш за някой върнат от лизинг в Субару Моторс, Бултрако, които са официални представители на марката унас?

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Пон Фев 03, 2020 9:03 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Greg4o написа:
Аз чета ,смятам и като намериш такава кола да почерпиш целия форум.
Успех,че ще ти трябва.
ПП. Колко е много изгодно и на много малко км? за Дизел питам?


За дизела, примерно коли под 50000 км биха били интересни. Цената трябва да е с поне 20% надолу от аналогична кола с бензинов двигател според мен. И то не защото, имам нещо против двигателя на Субару, а защото за моето каране (90% градско с българска нафта), ще си имам излишни проблеми с DPF и т.н. Ако карах много извънградско щеше да има смисъл. Но за 10000 км на година, основно в града, няма никакъв смисъл. Само ще си вкарам таралеж в гащите.

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Пон Фев 03, 2020 9:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Принципно бях гледал наскоро една обява за варнеско от първи собственик на под 50к км и май беше 2017-та.

Тези американските беци 2015-2017 та всички ли са били тоталки? Много им се бях наточил да ги гледам, но се отказах за сега от толкова ново.

Единственото евтино с гарантиран пробег беше пак май варненска обява на около 200 000км и 28 бона :) Успех с издирването. Официалните имаха няколко субарута преди месеци, когато баща ми взе XVто ма бяха над бюджета и затова взе XV(55k na 5k km) а те май бяха около 60-70 :cry:

Принципно те не бяха публикували никъде обявата че го продават. По случайност стана. Беше вътре в шоурума. Бяха го прибрали защото нямало повече да продават 2.0 и да не се лъжат хората да го карат. :giggle:

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Вто Фев 04, 2020 1:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bestbg написа:
Принципно бях гледал наскоро една обява за варнеско от първи собственик на под 50к км и май беше 2017-та.

Тези американските беци 2015-2017 та всички ли са били тоталки? Много им се бях наточил да ги гледам, но се отказах за сега от толкова ново.

Единственото евтино с гарантиран пробег беше пак май варненска обява на около 200 000км и 28 бона :) Успех с издирването. Официалните имаха няколко субарута преди месеци, когато баща ми взе XVто ма бяха над бюджета и затова взе XV(55k na 5k km) а те май бяха около 60-70 :cry:

Принципно те не бяха публикували никъде обявата че го продават. По случайност стана. Беше вътре в шоурума. Бяха го прибрали защото нямало повече да продават 2.0 и да не се лъжат хората да го карат. :giggle:

Има Варненска обява на 90к км от първи собственик, но и се търси цената. 2015 дизел -автомат...

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Пет Фев 07, 2020 5:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 25, 2015 10:51 pm
Мнения: 179
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
bestbg написа:
Принципно бях гледал наскоро една обява за варнеско от първи собственик на под 50к км и май беше 2017-

Наистина имаше една във Варна. 28800км за 44000 лв. Аутбек 2017 2.5( не бяла) [emoji3]. В мобиле мисля , че беше.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пет Фев 07, 2020 9:58 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 26, 2014 7:23 pm
Мнения: 29
Местоположение: враца
Автомобил: forester SH 2.5 XT vw jetta 2005
Телефон: +359886440274
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=egj9lx. Тази кола е на мой познат ,гледал съм я топ е но си исках форестър ,имала е удар отзад ако те интересува мога да питам.

Съб Фев 22, 2020 9:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хайде да видим колко ти се дават за Форестър ХТ 09.2018 ; бяла перла с всички възможни екстри на 32000км?


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Нед Фев 23, 2020 8:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
letajanta написа:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11555857676715084&slink=egj9lx. Тази кола е на мой познат ,гледал съм я топ е но си исках форестър ,имала е удар отзад ако те интересува мога да питам.

Тази я гледам, че стои от доста време. Ако има снимки преди да оправена може и да се заинтересувам.

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Пон Фев 24, 2020 11:43 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор