Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Купувам седалки от STI hatch - Recaro 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 2:49 pm
Мнения: 262
Местоположение: София
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
Здравйте,
Търся шофьорска седалка от/за СТИ Рекаро, но във вариянта JDM, 2008 г. и по-нови - купе GRB.
Моята е с европейските и американски седалки, които са ми широки. Търся да купя Рекаро, или заменя с доплащане мойте седалки/шофьорска седалка/ за Рекаро.
Мойте седалки са с работещ подгрев и еърбек.
Прилагам примерни снимки на това какви са мойте седалки и какви седалки търся.

П.П. Проверил съм какви са вариянтите за афтърмаркет спортна седалка за шофьора - sparco, recaro, omp и така на татъка, но ми се иска да запазя оригилният вид на колата, доколкото ми е възможно. В случай, че не намеря това което търся, ще пусна друга тема за афтърмаркет спортна седалка за шофьора - sparco, recaro, omp и така на татъка ;)
Намерил съм седалките, които търса в доста преличен вид, но са в Полша, и се продават всичките в комплект + корите за вратите [-X
Интересувам се от такава седалка дори и във вареянт с развален подгрев, изгърмян еърбег и лош вид.
Поздрави.

Крум 0888329340


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
bug eye вагон 292 Nm
"не спори глупак - ще те свали на нивото си и ще те бие с опит"

Чет Мар 04, 2021 5:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор