Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 12:38 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 Купувам джанти 16-ки 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Май 04, 2017 9:44 pm
Мнения: 251
Автомобил: Legacy 2.0R
Рейтинг: 287
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Купувам евтини (до 250 лв) джанти 16-ки, единственото условие е да покриват 4 буталните апарати.

Пет Ное 12, 2021 10:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 658
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Читави такива няма да намерите за толкова пари, освен ако не са стоманени, пък и не знаем за какъв автомобил ги търсите.

Пет Ное 12, 2021 11:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мисля, че го коментирахме в една тема - Субару джанти 16ки няма как да ги покрият, затова влизаш в olx и търсиш от VW и Ауди - те са с ЕТ35 най-често и ще ги покрият.

https://www.olx.bg/d/ad/dzhanti-rial-5h ... 764fc4c613 - ето ти примерна.

Другия вариант Субару джанти и фланци по 2см на страна, но за Субару хубави такива със шпилки и още един комплект гайки са около 400лв, т.е. по-евтин е варианта от ВАГ групата + втулки от 57.1 на 56.1 за 20лв. Успех!

Пет Ное 12, 2021 12:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз търся такива джанти! Ако някой намери да свирка ;)
Зависи за кои апарати говорим! Брембо и 16ка - няма.
За другите - 4ри бутални от преди това има - точно 2 вида Субару джанти 16, които стават(поне аз не знам за други).
Ако колата позволява е много по-лесно както е предложил колегата - с по-малко ЕТ и/или фланци. Там има много опции.

_________________
http://www.hostit.bg/

Пет Ное 12, 2021 4:46 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Май 04, 2017 9:44 pm
Мнения: 251
Автомобил: Legacy 2.0R
Рейтинг: 287
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами апаратите са от WRX с 300 мм диск, които оригинално са си с 16-ки. Но да, от фауве стават, в момента съм с такива, приемам и такива оферти. :) В мобилето имаше едни доста прилични (и красиви, на всичкото отгоре), ама като се обадих вече ги бяха продали.

Съб Ное 13, 2021 1:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор