Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Яну 21, 2021 10:36 am

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Subaru justy 1.2 
Автор Съобщение

Автомобил: subaru justy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте на всички в форума! Имам джъсти 1.2 75кс 3 цилиндъра някой колега сменял ли е биелни лагери? на моето му са за смяна но се чудя тук по нашите магазини ми предлагат едни от по 30лв за комплект а тази цена ме плаши,понеже ми се струва ниска гледах в ebay комплек биелни варира от 30 евро за комплект и се чудя какво да правя.

Нед Дек 06, 2020 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: impreza 2011 2.5 AT
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 536
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
nasko_09 написа:
Здравейте на всички в форума! Имам джъсти 1.2 75кс 3 цилиндъра някой колега сменял ли е биелни лагери? на моето му са за смяна но се чудя тук по нашите магазини ми предлагат едни от по 30лв за комплект а тази цена ме плаши,понеже ми се струва ниска гледах в ebay комплек биелни варира от 30 евро за комплект и се чудя какво да правя.

Аз сменях преди 10г., частите са евтини и много трудно откриваеми още тогава :)
Ако си поръчваш лагери, поръчай и за балансиращия вал , че там преди бяха само оригинални с доставка.

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Дек 07, 2020 3:49 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Автомобил: subaru justy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За лагерите на баланс вала подбрах от 2 двгателя и глобих 1 двигател само биелните са зора :) Благодая за съвета !

Пон Дек 07, 2020 4:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ]