Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 justy 1.2 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Дек 06, 2020 5:32 pm
Мнения: 5
Автомобил: subaru justy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет на всички колеги.Имам subaru justy 1.2 инжекция 94г,разхода му е доста голям кара с основно на газ.Въпросът ми е нормано ли е за субарото с 10 литра газ да измине 34 км и да свърши газта,гумите му са в момента 155/80r13.

Пон Авг 09, 2021 9:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
nasko_09 написа:
Привет на всички колеги.Имам subaru justy 1.2 инжекция 94г,разхода му е доста голям кара с основно на газ.Въпросът ми е нормано ли е за субарото с 10 литра газ да измине 34 км и да свърши газта,гумите му са в момента 155/80r13.


Това според мен е абсурден разход, освен ако не го караш в некъв супер тежък офроуд терен и постоянно буксуваш и си на баир. :-~ Колкото и да харчат субитата, не е па чак толкова зле, особено за тази въшка. На бензин как е? Ако и на бензин е така, определено трябва да я види някой. Ако е само на газ - виж някой газаджия да види какво е настройвано, макаар че там може и пълненето на 10литра само зависи от много фактори. Но ако на няколко пълнения на бутилката разхода по сметки е толкова, (има няма 30) определено не е ОК.

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Пет Авг 13, 2021 7:43 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Дек 06, 2020 5:32 pm
Мнения: 5
Автомобил: subaru justy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
С настройките на газ нямам никакви проблеми,както и с ремонта на колата.За карането не съм го карал за офроуд а само по пътя,обмислям да сменям гумите с по ниски и да видя крайния резултат.

Пет Авг 13, 2021 10:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор