Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 От къде газови пружини за багажник 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Окт 23, 2015 6:39 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
:( Здравейте ,нов съм във форума на Субаро Джъсти и имам следния въпрос :
От известно време ,за няколко месеца ,ми се "развалиха " амортисьорчетата на багажниковата врата- изтърваха налягането си.От къде мога да се снабдя с нови но не и на баснословни цени ,дали ще се отварят на същата дължина?Ако някой знае ,някъде по сервизи ,или авто-морги да има блъсната Джъсти за части тук в Пловдив ,ще съм благодарен.Благодаря ,предварително.

Пет Окт 23, 2015 6:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Казват се газови пружини. Намери магазин за универсални такива и по твоята може да си намериш. Захватът какъв е, колко е в свито и разгънато положение и каква сила има.

Пет Окт 23, 2015 7:18 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имам за модела до 94 г. Здрави

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пет Окт 23, 2015 8:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор