Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Проблем с километража на Subaru Justy G3X 2003г. 1.3 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 31, 2016 11:41 am
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Justy G3X
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги!
Преди около 6 месеца си закупих Subaru G3X, за съжаление на газ. Трябва да призная, че съм очарован, но като всяка кола рано или късно се появяват някакви проблеми. В случая - проблем с километража, като оборотомера работи. Не, че е кой знае какво, мога да карам и така, но съм решил да я оправя. Аз съм от В.Търново, като ходих на няколко майстора (не в специализиран сервиз) и ми казаха, че трябва да търся човек, занимаващ се с табла. В последствие започна да изкача EPS предупреждението. Закачиха я за диагностика, но майстора каза, че я е покарал и всичко било наред, някаква грешка с ABS му излязла, но съм можел да карам. В последствие пак се появи EPS като в случая, забелязах, че климатика не се усеща през централните 2 отвора, а само през страничните.

Та направо на въпроса, можете ли да ми съдействате с намирането на някой, който може да направи по-точна диагностика в околността? Също така приемам всякакви съвети за автомобила :)

Сря Авг 31, 2016 12:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор