Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:50 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Проблем с километража на Subaru Justy G3X 2003г. 1.3 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 31, 2016 11:41 am
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Justy G3X
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги!
Преди около 6 месеца си закупих Subaru G3X, за съжаление на газ. Трябва да призная, че съм очарован, но като всяка кола рано или късно се появяват някакви проблеми. В случая - проблем с километража, като оборотомера работи. Не, че е кой знае какво, мога да карам и така, но съм решил да я оправя. Аз съм от В.Търново, като ходих на няколко майстора (не в специализиран сервиз) и ми казаха, че трябва да търся човек, занимаващ се с табла. В последствие започна да изкача EPS предупреждението. Закачиха я за диагностика, но майстора каза, че я е покарал и всичко било наред, някаква грешка с ABS му излязла, но съм можел да карам. В последствие пак се появи EPS като в случая, забелязах, че климатика не се усеща през централните 2 отвора, а само през страничните.

Та направо на въпроса, можете ли да ми съдействате с намирането на някой, който може да направи по-точна диагностика в околността? Също така приемам всякакви съвети за автомобила :)

Сря Авг 31, 2016 12:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор