Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:42 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 въпроси за субару джъсти 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Ное 27, 2016 9:28 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, изпадна ми едно субару джъсти но имам няколко въпроса за него. Тъй като е 4х4, не знам дали е постоянно или може да се изключва по някакъв начин или се управлява от компютъра както е Синхро при VW . Кажете скъпи ли са частите, лесно ли се намират. Освен ръжда по купето какви са им останалите болки. Колата е 97-ма година 1.3 мотор, благодаря предварително :)

Нед Ное 27, 2016 9:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Въпросът ти, трбява да го зададеш в с Сузуки форума.
Джъсти след '94 са Сузуки Джъсти.

_________________
http://www.hostit.bg/

Нед Ное 27, 2016 11:58 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 17, 2017 9:39 pm
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Justy, Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей boabab,
карах 4-ри години Subaru Justy произведено през 98г. с 1.3 мотор(68к.с.), купено втора ръка. Задвижването е перманентно на четирите колела, но е различно от syncro system на VW, и не се изключва.
Части има и се намират лесно (малко по-скъпи са), но поне при мен не се налагаше честа смяна.Количката е с добро поведение на пътя, но дава висок разход на гориво (в сравнение с другите автомобили в класа си), има сериозни дефицити в сигурността (няма ABS, еърбег а ламарините са много тънки, сериозно е спестявано в Унгария), има дълъг спирачен път, шумен и нервен мотор.
Моделите след 96г. нямат много проблеми, но да се внимава с ръждата. Иначе е нормален малък, симпатичен автомобил на средно ниво в този клас.
До колкото се сещам Suzuki Swift се продава още и като:- Subaru Justy, Chevrolet Sprint, Pontiac Firefly, Holden Barina и Geo Metro. Тук във форума има информация за модела Justy
Имах възможност за пряко сравнение Swift vs.Justy и според мен Justy е по-добър.

Пет Фев 17, 2017 11:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор