Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 въпроси за субару джъсти 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Ное 27, 2016 9:28 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, изпадна ми едно субару джъсти но имам няколко въпроса за него. Тъй като е 4х4, не знам дали е постоянно или може да се изключва по някакъв начин или се управлява от компютъра както е Синхро при VW . Кажете скъпи ли са частите, лесно ли се намират. Освен ръжда по купето какви са им останалите болки. Колата е 97-ма година 1.3 мотор, благодаря предварително :)

Нед Ное 27, 2016 9:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Въпросът ти, трбява да го зададеш в с Сузуки форума.
Джъсти след '94 са Сузуки Джъсти.

_________________
http://www.hostit.bg/

Нед Ное 27, 2016 11:58 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 17, 2017 9:39 pm
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Justy, Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей boabab,
карах 4-ри години Subaru Justy произведено през 98г. с 1.3 мотор(68к.с.), купено втора ръка. Задвижването е перманентно на четирите колела, но е различно от syncro system на VW, и не се изключва.
Части има и се намират лесно (малко по-скъпи са), но поне при мен не се налагаше честа смяна.Количката е с добро поведение на пътя, но дава висок разход на гориво (в сравнение с другите автомобили в класа си), има сериозни дефицити в сигурността (няма ABS, еърбег а ламарините са много тънки, сериозно е спестявано в Унгария), има дълъг спирачен път, шумен и нервен мотор.
Моделите след 96г. нямат много проблеми, но да се внимава с ръждата. Иначе е нормален малък, симпатичен автомобил на средно ниво в този клас.
До колкото се сещам Suzuki Swift се продава още и като:- Subaru Justy, Chevrolet Sprint, Pontiac Firefly, Holden Barina и Geo Metro. Тук във форума има информация за модела Justy
Имах възможност за пряко сравнение Swift vs.Justy и според мен Justy е по-добър.

Пет Фев 17, 2017 11:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор