Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Subaru justy 1.2 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Дек 06, 2020 5:32 pm
Мнения: 5
Автомобил: subaru justy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте на всички в форума! Имам джъсти 1.2 75кс 3 цилиндъра някой колега сменял ли е биелни лагери? на моето му са за смяна но се чудя тук по нашите магазини ми предлагат едни от по 30лв за комплект а тази цена ме плаши,понеже ми се струва ниска гледах в ebay комплек биелни варира от 30 евро за комплект и се чудя какво да правя.

Нед Дек 06, 2020 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
nasko_09 написа:
Здравейте на всички в форума! Имам джъсти 1.2 75кс 3 цилиндъра някой колега сменял ли е биелни лагери? на моето му са за смяна но се чудя тук по нашите магазини ми предлагат едни от по 30лв за комплект а тази цена ме плаши,понеже ми се струва ниска гледах в ebay комплек биелни варира от 30 евро за комплект и се чудя какво да правя.


Аз сменях преди 10г., частите са евтини и много трудно откриваеми още тогава :)
Ако си поръчваш лагери, поръчай и за балансиращия вал , че там преди бяха само оригинални с доставка.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Дек 07, 2020 3:49 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Дек 06, 2020 5:32 pm
Мнения: 5
Автомобил: subaru justy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За лагерите на баланс вала подбрах от 2 двгателя и глобих 1 двигател само биелните са зора :) Благодая за съвета !

Пон Дек 07, 2020 4:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор