Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:40 pm



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Subaru Justy 1.3 4WD - съвет 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Evolution8 написа:
Здравейте колеги.
Бих искал да дадете вашите отзиви за Subaru Justy 1.3 4WD - моноинжекция (мотор на Сузуки), 5 врати, 1999 год.Перфектно състояние ( салон и външен вид), нов внос на 50 000 хил/км реални.Какви съвети бихте ми дали преди да го взема .Нещо по специфично което да гледам, понеже за първи път се сблъсквам с Субару и не съм много запознат.От френско скачам на японско.

Благодаря предварително.




Колега - на тези години няма как да е на 50 000км, освен ако не вярваш в Дядо Мраз...
Колкото до модела - за жената взехме такава преди 2 години - перфектно стабилна, много пъргава в градски условия, извънградски разход - 4,5л при 90км, 5-5,5 при повече.
на сняг е като залепена. За 2г имаше само дребни проблеми - алтернатор. Частите са супер евтини, единственият минус е че нямат климатик и купето дрънка вътре, заради пластмасата. Но пък зимата няма спиране и закъсване - къса база, леко купе.
Колата я карай в сервиза при Митака да и огледат ходовата и дифовете, същата работа може да свършиш и в сервиз ва Сузуки.

Ако е подържана, няма да съжаляваш.

Сря Мар 02, 2011 6:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 3:11 pm
Мнения: 349
Местоположение: sevlievo
Skype: cvetomira.marinova1
Автомобил: Subaru Justy-Corsa-UAZ-452-Trabant
Телефон: 0884652407
Рейтинг: -49
Кофти...Кофти...
Отговори с цитат
здравеите.имам субару джъсти ,машината е много добра :smt129

добра е колата вземаи я :smt129

6traka написа:
:smt023


супер машина

_________________
авто тенекеджииски,бояджииски услуги на ниски цени

Чет Мар 03, 2011 11:47 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:12 pm
Мнения: 273
Местоположение: Владая, Сф; Ст. Загора
Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
И аз съм с такава и съм повече от доволен. Но имай впредвид, че е ниска и ако ще драпаш по-много гадни терени-леко повдигане ще и се отрази мнооого добре.
П.С. 50 к. км. със сигурност не е. Километража на тези модели е до 99 999 км. и после минава на 00 000 км. По-вероятно е да е на 150 000 или...повече .

_________________
"IT'S BETTER TO LIVE ONE DAY AS LION THEN THOUSAND YEARS AS SHEEP" LATIN PROVERB

Чет Ное 17, 2011 11:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:12 pm
Мнения: 273
Местоположение: Владая, Сф; Ст. Загора
Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Също мога да допълня, че мотора наистина е на Сузуки и се води за един от най-добрите на тази марка. Скоростна кутия, диференциали, виско...абе цялото задвижване 4WD си е на Субару. Поради тази причина на Джъстито виското е много по-здраво и надеждно, то се намира вътре в задния диф, докато на Суифт-а е извън него и принципа му работа е малко по различен.

_________________
"IT'S BETTER TO LIVE ONE DAY AS LION THEN THOUSAND YEARS AS SHEEP" LATIN PROVERB

Пет Ное 18, 2011 9:24 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор