Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 16, 2019 7:38 am

Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Разстъргване и работа по блок - къде? 
Автор Съобщение

Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте Реших да пиша в този форум, понеже обръщате по-голямо внимание над моторите.
Имам нови бутала, биели и т.н.
Малко предистория.
Занесох блока вала и всичко при едни които казваха "всичко можем, ела и ще говорим", ела ама това ела е 200км. в посока.
Вала беше мерен преди да се занесе и уж беше здрав, разбрахме се да се обадят като го премерят и да поръчам лагери, да се премерят лагерите с биелите, тунела и тогава да се шлайфа.Да ама като се обадих след 2 седмици да питам какво става, вече го бяха подстригали вала.Поисках да подпрем цилиндрите, трябвало аз да кажа къде, как, размери, хлабини...после материал нямали.Аз от 200км им пращам снимка на сив чугун, викат ела и ще видим дали ще можем да го обработим.За цени изобщо не съм питал, само чух че взимат скъпо, но не ме интересуваше, исках всичко да е точно Питах ги за хонинга, правели го с диамантени камъни 400 и забележете ФИНИШИРАЛИ със шкурка (facepalm)
Някой има ли актуална информация къде знаят какво правят, имат модерни машини и ще направят всичко както трябва.
Вече разбрах, че NS parts подпирали блокове на цена от 700лв.

Пет Май 10, 2019 9:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Legacy GTB '96 Turbo
Телефон: 0899164990
Рейтинг: 367
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Доколкото съм чувал в Балкан Стар правят подобни ремонти и имат хубави машини. За подпирането не знам. Може да се обърнеш към колегата Metopetrov , той просвири схемата преди време и може би ще може да ти съдейства.

Нурена в София при Нестле на Сливница също - тунели , валове и т.н. Последно правих вал на един V8 там и мисля ,че стана добре.

Поздрави,

Вто Юни 11, 2019 7:58 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ]