Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:41 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 До Белмекен и назад 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 25, 2021 3:55 pm
Мнения: 31
Местоположение: София
Автомобил: Impreza GH, SVX
Рейтинг: 337
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Малко контекст:
1. Нов съм - както във форума, така и за шофирането като цяло
2. Имам твърде много ваучери за гориво и твърде малко акъл

Уикенд. София. Топло е.
Аз към половинката: "Да се разходим с колата"

Решаваме да отидем до Костенския водопад. Лесно и бързо. Отиваме, паркирам в клетката от първия път (радост!)
Разходка, селфита, магнитчета, кеф.
Абе така и така сме тук.. винаги съм искал да видя яз. Белмекен. Колко му е да отскочим? Пък и ето, топло е.. нали.. нали?
Минаваме Сестримо. Абе тука нещо доста сняг почна да излиза.. къде отиде асфалтът?
Половинката се изнервя. VDC индикатора светва. "Къде ме заби?!". И аз това се чудя, но съм по равни части ужасен и любопитен. Пък и да искам, вече няма как да обърна. Усещам как колата иска да играе макарена. Благославям AWD и чисто новите гуми
Стигаме язовира най-накрая. Заслужаваше си. Излизат двама човека и ни обясняват, че отсечката около самия язовир не е почистена (и много ясно, ама кой да ти мисли преди това) така че вместо през Юндола ще трябва да се върнем по същия път по който се качихме.
Избива ме на смях


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 15

Вто Мар 30, 2021 11:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Май 05, 2018 5:46 pm
Мнения: 11
Местоположение: София
Автомобил: Legacy H6 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега :) кога ходи до язовира .. защото май се разминахме по пътя нагоре ..... не ти погледнах номера де
Но единствената кола, с която се разминах нагоре беше такава импреза .. (ние се качвахме в неделя 28 март)

Аз бях с едно тъмно синьо легаси комби (гуми на 5 години 3 еднакви мишелин алпин 5 .. и една накок .. подарък, колкото да изкара сезона .. че мойта я разпрах на болтовете на един заспал полицай /отвътре ми влезна в борда при шефовете)

Горе долу доста стабилно се държа колата до горе .. но ако бяхме останали повече и тази киша (на слънчевото) беше станала лед .. щеше да е друго. Ако беше минал през Юндола щеше да е по-зле, защото този път се чисти от общината .. а този по който си минал е задължение на ВЕЦ-а и се следи :)
Имам приятел, който работи във ВЕЦ-а и ми даде жокер (след като се прибрахме в СФ обаче)

Та нашия трип беше София - Костенец - Костенски водопад (+ комплекс "Езерото") - Долна Баня (да си оставим багажа в хотела) - язовир "Белмекен" - и пак Долна баня


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Апр 01, 2021 12:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 25, 2021 3:55 pm
Мнения: 31
Местоположение: София
Автомобил: Impreza GH, SVX
Рейтинг: 337
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ние бяхме, да :beer:
Дори стана дума че единствените други ентусиасти които видяхме бяха със Субару

Съб Апр 03, 2021 8:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор