Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Върбишки проход 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 10:42 pm
Мнения: 72
Местоположение: Димитровград
Автомобил: Forester 2.0X MT
Телефон: +359877313212
Рейтинг: 130
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,някой може ли да даде актуална информация за Върбишкия проход?Щом кан Крум го е минал защо и Торанагата ми да не може! :beer:

Съб Май 26, 2018 1:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 2:46 pm
Мнения: 196
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Телефон: 0887297840
Рейтинг: 111
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не ти трябва да минаваш от там.Все бях чувал ,че е разбит но аз като теб давай да мина по големи кратери има и от луната.За едно минаване изцяло разбита предница +нови амортизьори.

Съб Май 26, 2018 6:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 11:13 am
Мнения: 199
Местоположение: Варна 03 Аспарухово
Автомобил: Toyota Previa 2.4
Телефон: 0889525074
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Официално е затворен.
От северната страна е добре - има (мисля на две места) насипи, затварящи пътя, но е оставено и място да се заобикалят. Има и едно-две свличания на пътя - но е широк и само половината го няма.
На юг - практически от билото (станцията на РВД) асфалт надолу няма - само бегли негови останки, но пътя не е чак толкова зле. Може да се кара с 30-40 км/ч. Само в най-ниското трябва по-бавно.
По-скоро може да има проблеми и за боята от буйно израстлите крайпътни храсти на места...
Определено трябва да се внимава и не е бързо, но за адвенчърска разходка е интересен и примерно доста по-лесен от Русалийския (Априлци-Тъжа).
kerpi134 написа:
Не ти трябва да минаваш от там. Все бях чувал, че е разбит но аз като теб давай да мина по големи кратери има и от луната. За едно минаване изцяло разбита предница + нови амортисьори.

За едно и също място ли говорим, колега?

_________________
Never say never

Съб Май 26, 2018 7:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 2:46 pm
Мнения: 196
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Телефон: 0887297840
Рейтинг: 111
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Абсолютно,незнам колко е адвенчър рзходката.Водата която се е стичала от планината е направила ужасни коловози.Според мен не си заслужава приключението.Колега от Сливен съм и доста места съм изрушкал наоколо.Всеки сам си е сайбия на магарето. :idea:

Съб Май 26, 2018 7:58 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор