Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:13 am



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Върбишки проход 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 10:42 pm
Мнения: 72
Местоположение: Димитровград
Автомобил: Forester 2.0X MT
Телефон: +359877313212
Рейтинг: 130
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,някой може ли да даде актуална информация за Върбишкия проход?Щом кан Крум го е минал защо и Торанагата ми да не може! :beer:

Съб Май 26, 2018 1:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 2:46 pm
Мнения: 195
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Телефон: 0887297840
Рейтинг: 111
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не ти трябва да минаваш от там.Все бях чувал ,че е разбит но аз като теб давай да мина по големи кратери има и от луната.За едно минаване изцяло разбита предница +нови амортизьори.

Съб Май 26, 2018 6:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 11:13 am
Мнения: 199
Местоположение: Варна 03 Аспарухово
Автомобил: Toyota Previa 2.4
Телефон: 0889525074
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Официално е затворен.
От северната страна е добре - има (мисля на две места) насипи, затварящи пътя, но е оставено и място да се заобикалят. Има и едно-две свличания на пътя - но е широк и само половината го няма.
На юг - практически от билото (станцията на РВД) асфалт надолу няма - само бегли негови останки, но пътя не е чак толкова зле. Може да се кара с 30-40 км/ч. Само в най-ниското трябва по-бавно.
По-скоро може да има проблеми и за боята от буйно израстлите крайпътни храсти на места...
Определено трябва да се внимава и не е бързо, но за адвенчърска разходка е интересен и примерно доста по-лесен от Русалийския (Априлци-Тъжа).
kerpi134 написа:
Не ти трябва да минаваш от там. Все бях чувал, че е разбит но аз като теб давай да мина по големи кратери има и от луната. За едно минаване изцяло разбита предница + нови амортисьори.

За едно и също място ли говорим, колега?

_________________
Never say never

Съб Май 26, 2018 7:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 2:46 pm
Мнения: 195
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Телефон: 0887297840
Рейтинг: 111
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Абсолютно,незнам колко е адвенчър рзходката.Водата която се е стичала от планината е направила ужасни коловози.Според мен не си заслужава приключението.Колега от Сливен съм и доста места съм изрушкал наоколо.Всеки сам си е сайбия на магарето. :idea:

Съб Май 26, 2018 7:58 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор