Отговори на тема  [ 28 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Форестър XT на Беклемето - 31.12.2010 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 7:02 pm
Мнения: 676
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Форестер 2003 мт
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Yco написа:
Форито е велико :smt136 , а как беше слизането, че мен ме е шубе от надолнище :-D


Ице,виж ся един акъл:отиваш в София с Форко,взимаш Павката,качвате баира заедно,а на слизане му даваш колата той да я свали/има опит/ :smt136 ,а ти сядаш на един найлон и юруш след него :smt134 :lol: :drunk:
 1

Сря Яну 05, 2011 12:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 6:08 pm
Мнения: 1159
Местоположение: София
Автомобил: с EWG
Рейтинг: 379
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:D :smt023

Баирът е след Железница в дясно, на сухо съм го качвал с Range Roverа на приятел, изненадахме една влюбена двойка, която се натискаше горе, но не подозираха, че може да се покаже нещо от стръмната страна :smt129 . Няма да е проблем за Субита, но е за сух сезон. Интересното е, че като го спускахме интуитивно си изпънах краката напред и смъкнах седалката назад да балансирам :-D

П.С.
Колеги, сигурен съм в нашите възможности, но бъдете много внимателни в подобни ситуации. Не трябва да се преминава тънката граница на неконтрулируемото свличане назад, където едно леко завъртане с малък камък могат да причинят преобръщане. :smt136

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigdinch.mobile

Сря Яну 05, 2011 2:34 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 8:15 pm
Мнения: 310
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester 07 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pafka написа:
:D :smt023
................................................
П.С.
Колеги, сигурен съм в нашите възможности, но бъдете много внимателни в подобни ситуации. Не трябва да се преминава тънката граница на неконтрулируемото свличане назад, където едно леко завъртане с малък камък могат да причинят преобръщане. :smt136

Дааа, аз втория път като се мъчех да го покоря запецнах на най-стъмната част и нямамше как вече да тръгна и реших да обърна, защото нищо не виждах като карах назад, което в последстивие се оказа голяма грешка...Вече бях застанал почти перпендикулярно на наклона, когато едната задна гума(тази която гредаше надолу) пропадна в няква дупка, съответно предната(дето гледаше към баира) остана във въздуха и за момент изтръпнах като колата остана на кантар.....викам си край са ще има таван гуми, таван гуми до долу..... :D
Слезнах да огледам положението и да изпуша една цигара да успокоя пулса малко и с малко зор излезнах.... :D
От тогава не съм го катерил.
И за това трябва много да се мнимава наистина и да се премислят нещата. ;)

_________________
http://www.climatech-eng.com

Сря Яну 05, 2011 3:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 12:02 pm
Мнения: 570
Местоположение: София
Автомобил: ПIV'14; ТЛК200'14
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
Баирът е след Железница в дясно


След Бистрица е вдясно. Между Бистрица и Железница, но като се идва от София е след Бистрица вдясно. :smt023
И аз съм му метнал око и ако се организират суби манияците ме пишете и мен за превземане на връо, но разбира се трябва да е изсъхнала земята.

Пет Яну 07, 2011 1:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 6:08 pm
Мнения: 1159
Местоположение: София
Автомобил: с EWG
Рейтинг: 379
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дам, явно ги бъркам двете :smt023 Така е с тези женски имена, големи издънки стават :smt129

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigdinch.mobile

Пет Яну 07, 2011 2:08 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 12:33 pm
Мнения: 80
Местоположение: София
Рейтинг: 4
Нов фен
Отговори с цитат
Този баир сме го катерили с Outback 2.5 4AT 2008 , Forester 2.0 5MT 2006 (dual range), Tribeca 3.0 2007, Forester 2.5XT 2006 , не един път и от опит казвам, че най важни са последните 10 метра, там с малка засилка от по-рано (но да се внимава с коловозите и камъните ) и пълна газ на 1-ва е гарантирано изкачването.

Веднъж на мокро не успях с Форестера 2.0 158 к.с. и с двама души в колата, а слизането на заден ход на мокро ми костваше 40 минути.

Вто Яну 11, 2011 10:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 27, 2010 6:11 pm
Мнения: 770
Автомобил: Lifted FORESTER MY98, SF5-S10
Рейтинг: 67
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Valio написа:
Само така :smt136
Това лято кат ходих на разходка из родопите се качих на един голям склон/връх/ над село Ягодина /ягодинска пещера/ ,казваше се Орлово око и в селото който и да питах окъде е пътя и първото което ми казваха че с тази кола не може да се качим до там.....Но нали не ме слуша главата :smt129 проверих и се качих,на качване се разминах с една УАЗка дето качва туристи до горе и като ме видяха/четирима големи и един малчуган/така се опулиха :smt131 имам чувството че си глътнаха езиците :smt082 че това е готиното на нашите машини не им личи ,но какво могат...... :smt134
Няма по голям кеф да натриеш носа на голяма джипка с големи претенции \:D/


:smt023
Бях сигурен, че някой от този форум го е катерил това.
Доколкото виждам от фотото колите ни са еднакви - FORESTER MY 1998, 125 к.с., ходонамалител, 195 пътен просвет.
Ще ходя това лято в Ягодина и смятам също да го катеря.
Дай малко повече инфо за състоянието на пътя или снимки примерно.
Може и на лично съобщение, понеже тая тема е за Беклемето.
Благодарен предварително.

Пон Фев 14, 2011 4:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
През почивните дни съм в района на Троян. .ако има колеги там да звънкат за среща.

Сря Сеп 02, 2015 6:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор