Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:58 pm



Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Форестър XT на Беклемето - 31.12.2010 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 7:02 pm
Мнения: 676
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Форестер 2003 мт
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Yco написа:
Форито е велико :smt136 , а как беше слизането, че мен ме е шубе от надолнище :-D


Ице,виж ся един акъл:отиваш в София с Форко,взимаш Павката,качвате баира заедно,а на слизане му даваш колата той да я свали/има опит/ :smt136 ,а ти сядаш на един найлон и юруш след него :smt134 :lol: :drunk:
 1

Сря Яну 05, 2011 12:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 6:08 pm
Мнения: 1159
Местоположение: София
Автомобил: с EWG
Рейтинг: 379
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:D :smt023

Баирът е след Железница в дясно, на сухо съм го качвал с Range Roverа на приятел, изненадахме една влюбена двойка, която се натискаше горе, но не подозираха, че може да се покаже нещо от стръмната страна :smt129 . Няма да е проблем за Субита, но е за сух сезон. Интересното е, че като го спускахме интуитивно си изпънах краката напред и смъкнах седалката назад да балансирам :-D

П.С.
Колеги, сигурен съм в нашите възможности, но бъдете много внимателни в подобни ситуации. Не трябва да се преминава тънката граница на неконтрулируемото свличане назад, където едно леко завъртане с малък камък могат да причинят преобръщане. :smt136

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigdinch.mobile

Сря Яну 05, 2011 2:34 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 8:15 pm
Мнения: 310
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester 07 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pafka написа:
:D :smt023
................................................
П.С.
Колеги, сигурен съм в нашите възможности, но бъдете много внимателни в подобни ситуации. Не трябва да се преминава тънката граница на неконтрулируемото свличане назад, където едно леко завъртане с малък камък могат да причинят преобръщане. :smt136

Дааа, аз втория път като се мъчех да го покоря запецнах на най-стъмната част и нямамше как вече да тръгна и реших да обърна, защото нищо не виждах като карах назад, което в последстивие се оказа голяма грешка...Вече бях застанал почти перпендикулярно на наклона, когато едната задна гума(тази която гредаше надолу) пропадна в няква дупка, съответно предната(дето гледаше към баира) остана във въздуха и за момент изтръпнах като колата остана на кантар.....викам си край са ще има таван гуми, таван гуми до долу..... :D
Слезнах да огледам положението и да изпуша една цигара да успокоя пулса малко и с малко зор излезнах.... :D
От тогава не съм го катерил.
И за това трябва много да се мнимава наистина и да се премислят нещата. ;)

_________________
http://www.climatech-eng.com

Сря Яну 05, 2011 3:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 12:02 pm
Мнения: 570
Местоположение: София
Автомобил: ПIV'14; ТЛК200'14
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
Баирът е след Железница в дясно


След Бистрица е вдясно. Между Бистрица и Железница, но като се идва от София е след Бистрица вдясно. :smt023
И аз съм му метнал око и ако се организират суби манияците ме пишете и мен за превземане на връо, но разбира се трябва да е изсъхнала земята.

Пет Яну 07, 2011 1:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 6:08 pm
Мнения: 1159
Местоположение: София
Автомобил: с EWG
Рейтинг: 379
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дам, явно ги бъркам двете :smt023 Така е с тези женски имена, големи издънки стават :smt129

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigdinch.mobile

Пет Яну 07, 2011 2:08 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 12:33 pm
Мнения: 80
Местоположение: София
Рейтинг: 4
Нов фен
Отговори с цитат
Този баир сме го катерили с Outback 2.5 4AT 2008 , Forester 2.0 5MT 2006 (dual range), Tribeca 3.0 2007, Forester 2.5XT 2006 , не един път и от опит казвам, че най важни са последните 10 метра, там с малка засилка от по-рано (но да се внимава с коловозите и камъните ) и пълна газ на 1-ва е гарантирано изкачването.

Веднъж на мокро не успях с Форестера 2.0 158 к.с. и с двама души в колата, а слизането на заден ход на мокро ми костваше 40 минути.

Вто Яну 11, 2011 10:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 27, 2010 6:11 pm
Мнения: 770
Автомобил: Lifted FORESTER MY98, SF5-S10
Рейтинг: 67
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Valio написа:
Само така :smt136
Това лято кат ходих на разходка из родопите се качих на един голям склон/връх/ над село Ягодина /ягодинска пещера/ ,казваше се Орлово око и в селото който и да питах окъде е пътя и първото което ми казваха че с тази кола не може да се качим до там.....Но нали не ме слуша главата :smt129 проверих и се качих,на качване се разминах с една УАЗка дето качва туристи до горе и като ме видяха/четирима големи и един малчуган/така се опулиха :smt131 имам чувството че си глътнаха езиците :smt082 че това е готиното на нашите машини не им личи ,но какво могат...... :smt134
Няма по голям кеф да натриеш носа на голяма джипка с големи претенции \:D/


:smt023
Бях сигурен, че някой от този форум го е катерил това.
Доколкото виждам от фотото колите ни са еднакви - FORESTER MY 1998, 125 к.с., ходонамалител, 195 пътен просвет.
Ще ходя това лято в Ягодина и смятам също да го катеря.
Дай малко повече инфо за състоянието на пътя или снимки примерно.
Може и на лично съобщение, понеже тая тема е за Беклемето.
Благодарен предварително.

Пон Фев 14, 2011 4:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
През почивните дни съм в района на Троян. .ако има колеги там да звънкат за среща.

Сря Сеп 02, 2015 6:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор