Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 7:57 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Продавам Субару Аутбек 2004г 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Окт 22, 2013 8:44 am
Мнения: 6
Skype: part4o
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0087161690
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги

Продавам си аутбека. 2.5 165кс,автомат.
Имам го от 2012г като при покупката километража сочеше 103000км към момента е 168000км.След покупката е монтиран газов инжекцион в Митака сервиз,и съответно масла в автомат преден и заден диф,комплект ангренаж и външни ремъци. През началото на 2016г подмених отново маслото и филтъра в автомата и диференциалите,запалителните свещи,шарнири и тампони на носачите,тампони предна стаб. щанга, маншони на вътрешни карета отпред,маслото и филтрите на двигателя преди около 1000км.За 2016 съм платил гражданска,преглед има и годишна винетка.Имам два комплекта гуми като те не са нови.Състоянието на автомобила за мен е прекрасно като това може да бъде проверено където желаете.Цената която съм определил е 11000лв.
като по надолу не смятам да падам.Автомобила го карам всекидневно и може да бъде видян всеки ден в София.
Тел за контакт 0897901469-Емил


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Юли 22, 2016 9:46 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 22, 2013 8:44 am
Мнения: 6
Skype: part4o
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0087161690
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
part2010 написа:
Здравейте колеги

Продавам си аутбека. 2.5 165кс,автомат.
Имам го от 2012г като при покупката километража сочеше 103000км към момента е 168000км.След покупката е монтиран газов инжекцион в Митака сервиз,и съответно масла в автомат преден и заден диф,комплект ангренаж и външни ремъци. През началото на 2016г подмених отново маслото и филтъра в автомата и диференциалите,запалителните свещи,шарнири и тампони на носачите,тампони предна стаб. щанга, маншони на вътрешни карета отпред,маслото и филтрите на двигателя преди около 1000км.За 2016 съм платил гражданска,преглед има и годишна винетка.Имам два комплекта гуми като те не са нови.Състоянието на автомобила за мен е прекрасно като това може да бъде проверено където желаете.Цената която съм определил е 11000лв.
като по надолу не смятам да падам.Автомобила го карам всекидневно и може да бъде видян всеки ден в София.
Тел за контакт 0897901469-Емил



Продаден

Пон Авг 29, 2016 3:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор