Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:10 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ] 
 Продавам Subaru Legacy 2.0r MT/164hp(121KW) 2005 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте хора, мина известно време от както се сдобих с така желаното spec b комби и е време да се разделим с старото:)
Пускам първо обявата тук в форума, след 10-тина дена и в мобилето и подобните му.
В момента сме с 3 комбита :-~ и 2 от тях не ни трябват - едното е въпросното легаси 2.0 r - Малко история за тази кола:
Преди около 3 години и нещо мои близки приятели ми я докараха от германия на собствен ход, колата беше в прекрасно състояние за годините си
и без никакви техн. проблеми като изключим омекнали задни амортисьори които са сменени с ОЕМ Kayaba.
През тези 3 години се предаде демпферният маховик и се наложи да го сменя заедно със съединителя преди около 8 месеца ~2000 лв. операция ;(
(Колата не е карана 7 месеца+ и седи в гараж от тогава), редовно е сменяно всичко като консумативи на 10 хиляди км. - масла, филтри и тн.
(масло на заден дифф и скоростна кутия преди 3 хил. км
По мои наблюдения не е прегрявана, аз поне не успях:D Въпреки опитите ми:D Масло почти не гори, и да гори не е мн. аз не правя мн. километри на година като цяло.
Автомобила се кара на бензин (98 препоръчително), няма газова уредба.
Добавени екстри от мене - тъмно фолио на задни врати и багажник (със сертификат който би трябвало да важи и в Гърция и цяла Европа),
Grom Audio mp3 player вързан за CD-то на автомобила (до 2007-2009 г. тези коли нямат USB/mp3 интерфейс)
Ангренажен и пистов ремък + ролки сменени преди година и половина (не помня преди колко км. но колата така или иначе не е карана много),
автомобила дойде при мене на 89000 км. (В момента е на 108378 км.) на собствен ход от Германия,
дали са правени манипулации по километража един бог знае - купена е от автокъща в Германия не от частно лице (1 собственик преди мене).
Летни гуми Nokian Line 17" XL на един сезон които са излизали 1 път на магистрала.
Зимни гуми отново нокиан, обаче добре познатия WR D3 15" на стоманени джанти - зимните са на 2 сезона и могат да се карат още една зима поне
но с едно на ум. - имат много грайфер но ми се струва, че каучука се е втвърдил след 2рата зима с тях.
Като цяло колата е обгрижвана прилично през тези 3 години и половина в мои ръце и не е създавала проблеми като изключим кретенските машинки на вратите
-2 от тях дясно в момента не работят - правих ги веднъж, сега ще ги правя пак или ще поръчам нови преди да я дам на новия собственик.
За повече инфо. относно колата пишете на лични, ако някой има сериозен интерес може да ми звънне за да отговоря на всички въпроси. Последно колата е обслужвана от Пепи в Бояна и Любо сервиз-а в Люлин.
И не на последно място най-голямата екстра е че колата е с изцяло нова боя с оригинален цвят черно с зелена перла. Причината за пребоядисването е падащият лак (за бога не си мийте колите на автомивки с безконтактно - унищожава и без това тънкото лаково покритие!!!!!) и малко паркинг демидж от мен:)
Ще приложа снимки преди новата боя за да видите за какво става въпрос, колата има едно леко ПТП с мене . спрях зимата с 4 км. в час в задницата на едно пежо
което успя да спре на пешеходна пътека до макдоналдс Младост - резултатат беше драскотина и лека пукнатина на предна броня в дясно и слава богу нищо повече,
решението за пребоядисването взех преди да си купя по-мощното легаси и ако знаех, че ще попадна на читава бройка спек б едва ли щях да пребоядисвам старото:D Така че има боя бонус! :cool:

Прилагам снимки на автомобила - 1во на сегашния му вид и накрая преди новата боя и с зимните гуми.

Цената която търся на старото скуби-ду е 11500 специално за Субару форума, след 10+дни и по сайтовете с обяви с по-висока цена. Когато я взех преди 3,5 години "Стъпи" на 8000 Euro с докарването от Германия.

п.с. Моля на лични само сериозни хора - не искам да си оставям телефона публично - който има въпроси на лични ще му дам тел. може да пишете и в темата ако искате.
Поздрави! :beer: :headbang: :race:

При желание автомобила може да бъде закаран в всеки сервиз на територията на град София и София област, вкл. тест драйв:)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...


Последна промяна badpixel на Нед Юни 25, 2017 1:30 pm, променена общо 1 път


Нед Юни 25, 2017 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Още снимки:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Нед Юни 25, 2017 1:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
И снимки преди новата боя и "Паркинг Деймидж-а":


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Нед Юни 25, 2017 1:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Обявата вече и тук http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 8450590851, механизмите на вратичките са ремонтирани (изгоряли ел. моторчета...:) ), забравих да кажа колата си има 2 бр. ключове
Цената за форума остава и е възможен коментар на място.
Поздрави!
Алекс

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Пет Юни 30, 2017 9:56 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Нова цена за форума само 10500

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Съб Юли 08, 2017 9:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 23, 2017 4:27 pm
Мнения: 7
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Legacy B13,Fabia RS
Телефон: 0888156660
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
badpixel написа:
Нова цена за форума само 10500

Успех колега.
Харесва ми но търся автомат.

_________________
Бъди човек!Винаги!!!

Нед Юли 09, 2017 11:05 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Крайна цена за автомобила 10к, за по-малко не мисля да се разделям с него - след всички пари наляти в него... Даже да не се продаде ще остане в семейството и жената ще не ще ще кара субару като и умре дизеловия форд ROFL ... Жени...
Поздрави и наздраве!

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Сря Юли 26, 2017 7:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юли 27, 2017 8:36 pm
Мнения: 11
Skype: petarigeri
Автомобил: Subaru Legacy IV 2.0 138hp 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колега. Legacy-то изглежда перфе. Нов съм тук, и имам интерес от закупуване на точно такова Субару с този двигател. Интересуваме дали двигателя става за слагане на газов инжекцион.

Чет Юли 27, 2017 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Има доста bi-fuel такива, така че проблем няма - говорил съм с майстори по въпроса и казват че не е проблем, но май "иска" по-висок клас газов инжекцион. Аз така и не стигнах до газификация защото не карам много километри годишно и разхода като цяло не ми е проблем:) предполагам ако се разровиш в форума ще откриеш теми за ej204 121 kw на газ. :idea:

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Пет Юли 28, 2017 9:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Нова цена за комбито 9000 финално :beer:

https://www.youtube.com/watch?v=JC0pWs4 ... e=youtu.be

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Вто Сеп 26, 2017 10:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Май 26, 2017 3:41 pm
Мнения: 20
Автомобил: Legacy 2.0 R 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Pesho_N написа:
Здравейте, колега. Legacy-то изглежда перфе. Нов съм тук, и имам интерес от закупуване на точно такова Субару с този двигател. Интересуваме дали двигателя става за слагане на газов инжекцион.



Аз съм със същата кола само дето пише, че е EJ 20, но пак 121KW, та искам да кажа , че съм с ГИ за 1300 лв и вече 21 000 км нямам проблеми. Не са много километрите но ако има нещо да е показало до сега :)

Вто Сеп 26, 2017 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Дек 11, 2017 2:03 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет!

В момента търся първото си Субару и поради ред причини съм се спрял на вариантите Legacy/ Outback.

Приятел ме насочи да погледна форумните автомобили преди да тръгна по къщи и определно се интересувам от колата ако все още се продава и мога да я видя. Като нов потребител на форума нямам възможност да ти пиша на лично, така че ще се радвам да ми пратиш контакти на [email protected]

P.S. Оцених парчето на 2:30 от видеото :D

Сря Дек 13, 2017 12:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
За триене колеги - колата е продадена:) Много без аварийни километри на новия собственик и добре дошъл в клуба! :race: :beer:

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...
 15

Сря Дек 20, 2017 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор