Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:34 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
 Продавам Subaru Legacy седан 2.5 ръчни скорости 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, след 4-5 години вярна служба реших да си продам Субаруто, естествено заради друго Субару - H6.
Няма да използвам суперлативи като перфектно, безупречно и т.н. Само ще кажа, че съм го гледал като истински фен без да жаля пари и време, и сега автомобилът смея да кажа за 15 годишен е в завидно здраве, надежден. При първоначалното обслужване на автомобила, бяха и сменени гарнитури на глави и на капаци при покупката преди 4.5 години. От тогава аз съм сменял всичко навреме с нужните части, втора употреба са само заден стоп ляв, след тази зима февруари вече се наложи да сменя следното: нов съединител усилен, всички видове ремъци и всички ролки, нови свещи и кабели NGK, накладки предни, задни без дискове, тампони по окачването 3 броя, биалетки 2 бр., рециклирана кормилна рейка, миналата година са сменени всички масла в диференциалите и скоростна кутия. Колата никога не е имала газ и се кара само с бензин 100 октана - 70%, 95 - 30%. Климатика е ревизиран и е с нов радиатор поради удар на куче :facepalm: :cry: , друг лек удар ( имам снимки ) е от спряла Шкода в заден ляв стоп ](*,) бронята ми я направиха застрахователи и тук боядисването е потресаващо, на снимките се вижда по бронята, естествено има и други забележки по боята, според мен нормални за 15 годишен автомобил. Спирачните апарати са ревизирани, маркучи и тръбички са подменени с нови преди година и седем месеца. Оборудване и друго се вижда на снимките,тъмни всички задни стъкла, двете предни са бели с UV филтър, KN несменяем филтър, летни гуми с лети джанти 16'' Kumho Ecsta на 2 сезона и зимни Nokian на 3 сезона. Да не ставам досаден, другото на лични или на телефон 0876966568 - Ивайло. Стара Загора.

Цена: 5900лв, бартер само за Outback 2002-03 H6, с доплащане от мен.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Юли 09, 2017 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Нова цена - 5300лв. :good: :hello:

Пон Авг 07, 2017 2:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 16, 2014 12:30 pm
Мнения: 180
Местоположение: София
Skype: Vul4oKum4o
Автомобил: Outback 2.5 2000, Legacy 2.0 2001
Телефон: Нула879пет96две4пет
Рейтинг: 100
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От къде си колега? Колата как е с ръждата?

_________________
_____________________________________________________
Простия човек си носи името, а Умния човек, името го носи!

Чет Авг 24, 2017 4:43 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей, от Стара Загора съм.Ръжда има по вътрешността на калниците над гумите, което лесно се отстранява , отдолу според мен ръждата е нормална, по големите носачи и магарета има ръжда но не мисля,че е страшна , тъй като съм го зачиствал със шкурка и бързо излиза чист метал. исках да сваля ръждата преди време там и да я боядисам с нещо но голяяяммааа игра :)

Пон Авг 28, 2017 4:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
5000 лв. :good:

Пон Авг 28, 2017 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Спирам от продажба Легасито, поради слабия, почти никакъв интерес, колата получи още подбрения за над1500 лв и става непродаваема, ще си я карам с кеф ! Успех на всички и безаварийно зимно каране, чакамеее снегаааа.... =D> :cool:

Пет Ное 03, 2017 2:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор