Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
 Продавам Subaru Legacy седан 2.5 ръчни скорости 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, след 4-5 години вярна служба реших да си продам Субаруто, естествено заради друго Субару - H6.
Няма да използвам суперлативи като перфектно, безупречно и т.н. Само ще кажа, че съм го гледал като истински фен без да жаля пари и време, и сега автомобилът смея да кажа за 15 годишен е в завидно здраве, надежден. При първоначалното обслужване на автомобила, бяха и сменени гарнитури на глави и на капаци при покупката преди 4.5 години. От тогава аз съм сменял всичко навреме с нужните части, втора употреба са само заден стоп ляв, след тази зима февруари вече се наложи да сменя следното: нов съединител усилен, всички видове ремъци и всички ролки, нови свещи и кабели NGK, накладки предни, задни без дискове, тампони по окачването 3 броя, биалетки 2 бр., рециклирана кормилна рейка, миналата година са сменени всички масла в диференциалите и скоростна кутия. Колата никога не е имала газ и се кара само с бензин 100 октана - 70%, 95 - 30%. Климатика е ревизиран и е с нов радиатор поради удар на куче :facepalm: :cry: , друг лек удар ( имам снимки ) е от спряла Шкода в заден ляв стоп ](*,) бронята ми я направиха застрахователи и тук боядисването е потресаващо, на снимките се вижда по бронята, естествено има и други забележки по боята, според мен нормални за 15 годишен автомобил. Спирачните апарати са ревизирани, маркучи и тръбички са подменени с нови преди година и седем месеца. Оборудване и друго се вижда на снимките,тъмни всички задни стъкла, двете предни са бели с UV филтър, KN несменяем филтър, летни гуми с лети джанти 16'' Kumho Ecsta на 2 сезона и зимни Nokian на 3 сезона. Да не ставам досаден, другото на лични или на телефон 0876966568 - Ивайло. Стара Загора.

Цена: 5900лв, бартер само за Outback 2002-03 H6, с доплащане от мен.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Юли 09, 2017 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Нова цена - 5300лв. :good: :hello:

Пон Авг 07, 2017 2:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 16, 2014 12:30 pm
Мнения: 180
Местоположение: София
Skype: Vul4oKum4o
Автомобил: Outback 2.5 2000, Legacy 2.0 2001
Телефон: Нула879пет96две4пет
Рейтинг: 100
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От къде си колега? Колата как е с ръждата?

_________________
_____________________________________________________
Простия човек си носи името, а Умния човек, името го носи!

Чет Авг 24, 2017 4:43 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей, от Стара Загора съм.Ръжда има по вътрешността на калниците над гумите, което лесно се отстранява , отдолу според мен ръждата е нормална, по големите носачи и магарета има ръжда но не мисля,че е страшна , тъй като съм го зачиствал със шкурка и бързо излиза чист метал. исках да сваля ръждата преди време там и да я боядисам с нещо но голяяяммааа игра :)

Пон Авг 28, 2017 4:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
5000 лв. :good:

Пон Авг 28, 2017 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 2:29 pm
Мнения: 92
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Спирам от продажба Легасито, поради слабия, почти никакъв интерес, колата получи още подбрения за над1500 лв и става непродаваема, ще си я карам с кеф ! Успех на всички и безаварийно зимно каране, чакамеее снегаааа.... =D> :cool:

Пет Ное 03, 2017 2:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор