Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Продавам бобина, здрава, но ползвана, за Форестър 98г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2018 8:13 pm
Мнения: 48
Автомобил: subaru forester 2.0 125к. 98г ръчка
Телефон: 0898673270
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Продавам ползвана бобина за Форестър 2.0i, 125к.с. 98г. Бобината е здрава, работи, но я смених с нова, защото няколко неща ме подведоха. Първо, колата леко прекъсваше в ниските обороти. Второ, започна да ми мирише от време на време на изгорял бакелит, и миризмата идваше от към бобината. И трето, което окончателно ме накара да предприема действие по замяната й, е, че при замерване, стойностите не отговаряха на тези, които са дадени в приложенията по диагностика, тук, във форума.
А, новата бобина е много скъпа, говорим за оригинална(каквато всъщност е и старата), а аналог няма! Проверявах на няколко места дали може да се замени с някоя друга-друго производство, но просто няма.
Та, какво се оказа в крайна сметка...Първо, колата прекъсваше защото газовото не беше настроено добре. След регулиране, изчезна този проблем. Второ, миризмата на изгоряло идваше от дясното първо гърне, върху което е пръскало грес от маншона на полуоската (вътрешния маншон). И трето, след като дойде новата бобина я замерих и стойностите бяха същите като на старата. Но така и така се бях изръсил с доста пари, си сложих новата, и продавам старата.
Цената е 200 лева.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Яну 26, 2019 8:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор