Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ] 
 Продавам Subaru Legacy 2.0r MT/164hp(121KW) 2005 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте хора, мина известно време от както се сдобих с така желаното spec b комби и е време да се разделим с старото:)
Пускам първо обявата тук в форума, след 10-тина дена и в мобилето и подобните му.
В момента сме с 3 комбита :-~ и 2 от тях не ни трябват - едното е въпросното легаси 2.0 r - Малко история за тази кола:
Преди около 3 години и нещо мои близки приятели ми я докараха от германия на собствен ход, колата беше в прекрасно състояние за годините си
и без никакви техн. проблеми като изключим омекнали задни амортисьори които са сменени с ОЕМ Kayaba.
През тези 3 години се предаде демпферният маховик и се наложи да го сменя заедно със съединителя преди около 8 месеца ~2000 лв. операция ;(
(Колата не е карана 7 месеца+ и седи в гараж от тогава), редовно е сменяно всичко като консумативи на 10 хиляди км. - масла, филтри и тн.
(масло на заден дифф и скоростна кутия преди 3 хил. км
По мои наблюдения не е прегрявана, аз поне не успях:D Въпреки опитите ми:D Масло почти не гори, и да гори не е мн. аз не правя мн. километри на година като цяло.
Автомобила се кара на бензин (98 препоръчително), няма газова уредба.
Добавени екстри от мене - тъмно фолио на задни врати и багажник (със сертификат който би трябвало да важи и в Гърция и цяла Европа),
Grom Audio mp3 player вързан за CD-то на автомобила (до 2007-2009 г. тези коли нямат USB/mp3 интерфейс)
Ангренажен и пистов ремък + ролки сменени преди година и половина (не помня преди колко км. но колата така или иначе не е карана много),
автомобила дойде при мене на 89000 км. (В момента е на 108378 км.) на собствен ход от Германия,
дали са правени манипулации по километража един бог знае - купена е от автокъща в Германия не от частно лице (1 собственик преди мене).
Летни гуми Nokian Line 17" XL на един сезон които са излизали 1 път на магистрала.
Зимни гуми отново нокиан, обаче добре познатия WR D3 15" на стоманени джанти - зимните са на 2 сезона и могат да се карат още една зима поне
но с едно на ум. - имат много грайфер но ми се струва, че каучука се е втвърдил след 2рата зима с тях.
Като цяло колата е обгрижвана прилично през тези 3 години и половина в мои ръце и не е създавала проблеми като изключим кретенските машинки на вратите
-2 от тях дясно в момента не работят - правих ги веднъж, сега ще ги правя пак или ще поръчам нови преди да я дам на новия собственик.
За повече инфо. относно колата пишете на лични, ако някой има сериозен интерес може да ми звънне за да отговоря на всички въпроси. Последно колата е обслужвана от Пепи в Бояна и Любо сервиз-а в Люлин.
И не на последно място най-голямата екстра е че колата е с изцяло нова боя с оригинален цвят черно с зелена перла. Причината за пребоядисването е падащият лак (за бога не си мийте колите на автомивки с безконтактно - унищожава и без това тънкото лаково покритие!!!!!) и малко паркинг демидж от мен:)
Ще приложа снимки преди новата боя за да видите за какво става въпрос, колата има едно леко ПТП с мене . спрях зимата с 4 км. в час в задницата на едно пежо
което успя да спре на пешеходна пътека до макдоналдс Младост - резултатат беше драскотина и лека пукнатина на предна броня в дясно и слава богу нищо повече,
решението за пребоядисването взех преди да си купя по-мощното легаси и ако знаех, че ще попадна на читава бройка спек б едва ли щях да пребоядисвам старото:D Така че има боя бонус! :cool:

Прилагам снимки на автомобила - 1во на сегашния му вид и накрая преди новата боя и с зимните гуми.

Цената която търся на старото скуби-ду е 11500 специално за Субару форума, след 10+дни и по сайтовете с обяви с по-висока цена. Когато я взех преди 3,5 години "Стъпи" на 8000 Euro с докарването от Германия.

п.с. Моля на лични само сериозни хора - не искам да си оставям телефона публично - който има въпроси на лични ще му дам тел. може да пишете и в темата ако искате.
Поздрави! :beer: :headbang: :race:

При желание автомобила може да бъде закаран в всеки сервиз на територията на град София и София област, вкл. тест драйв:)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...


Последна промяна badpixel на Нед Юни 25, 2017 1:30 pm, променена общо 1 път


Нед Юни 25, 2017 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Още снимки:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Нед Юни 25, 2017 1:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
И снимки преди новата боя и "Паркинг Деймидж-а":


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Нед Юни 25, 2017 1:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Обявата вече и тук http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 8450590851, механизмите на вратичките са ремонтирани (изгоряли ел. моторчета...:) ), забравих да кажа колата си има 2 бр. ключове
Цената за форума остава и е възможен коментар на място.
Поздрави!
Алекс

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Пет Юни 30, 2017 9:56 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Нова цена за форума само 10500

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Съб Юли 08, 2017 9:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 23, 2017 4:27 pm
Мнения: 7
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Legacy B13,Fabia RS
Телефон: 0888156660
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
badpixel написа:
Нова цена за форума само 10500

Успех колега.
Харесва ми но търся автомат.

_________________
Бъди човек!Винаги!!!

Нед Юли 09, 2017 11:05 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Крайна цена за автомобила 10к, за по-малко не мисля да се разделям с него - след всички пари наляти в него... Даже да не се продаде ще остане в семейството и жената ще не ще ще кара субару като и умре дизеловия форд ROFL ... Жени...
Поздрави и наздраве!

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Сря Юли 26, 2017 7:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юли 27, 2017 8:36 pm
Мнения: 11
Skype: petarigeri
Автомобил: Subaru Legacy IV 2.0 138hp 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колега. Legacy-то изглежда перфе. Нов съм тук, и имам интерес от закупуване на точно такова Субару с този двигател. Интересуваме дали двигателя става за слагане на газов инжекцион.

Чет Юли 27, 2017 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Има доста bi-fuel такива, така че проблем няма - говорил съм с майстори по въпроса и казват че не е проблем, но май "иска" по-висок клас газов инжекцион. Аз така и не стигнах до газификация защото не карам много километри годишно и разхода като цяло не ми е проблем:) предполагам ако се разровиш в форума ще откриеш теми за ej204 121 kw на газ. :idea:

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Пет Юли 28, 2017 9:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Нова цена за комбито 9000 финално :beer:

https://www.youtube.com/watch?v=JC0pWs4 ... e=youtu.be

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...

Вто Сеп 26, 2017 10:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Май 26, 2017 3:41 pm
Мнения: 20
Автомобил: Legacy 2.0 R 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Pesho_N написа:
Здравейте, колега. Legacy-то изглежда перфе. Нов съм тук, и имам интерес от закупуване на точно такова Субару с този двигател. Интересуваме дали двигателя става за слагане на газов инжекцион.



Аз съм със същата кола само дето пише, че е EJ 20, но пак 121KW, та искам да кажа , че съм с ГИ за 1300 лв и вече 21 000 км нямам проблеми. Не са много километрите но ако има нещо да е показало до сега :)

Вто Сеп 26, 2017 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Дек 11, 2017 2:03 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет!

В момента търся първото си Субару и поради ред причини съм се спрял на вариантите Legacy/ Outback.

Приятел ме насочи да погледна форумните автомобили преди да тръгна по къщи и определно се интересувам от колата ако все още се продава и мога да я видя. Като нов потребител на форума нямам възможност да ти пиша на лично, така че ще се радвам да ми пратиш контакти на [email protected]

P.S. Оцених парчето на 2:30 от видеото :D

Сря Дек 13, 2017 12:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 12:30 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sofia
Автомобил: Legacy 3.0R spec B wagon
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
За триене колеги - колата е продадена:) Много без аварийни километри на новия собственик и добре дошъл в клуба! :race: :beer:

_________________
Не так страшен руский танк - как его пиянlь екипаж...
 15

Сря Дек 20, 2017 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор