Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Легаси 1 за части 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Търся да купя, Легаси 1 високия таван за части.
Предимство за '92 и '93, защото до колкото знам '94 е с по-различно окачване отзад.

задължителни атрибути:
Броните ми трябва да са читави (и предна и задна - без сериозни удари и дефекти), също ми трябват и читава греда от под задната броня.
Да е с ел. шибидах. Шибидаха ми трябва да е със здрав мотор.
Държа да има климатик с всички части по него (ако няма компресор ще се пазарим - имам за рециклаж, но -200лв)


Стъклата да са здрави.
Полуоски+карета да не са пред разпад + ск. кутия - да е здрава (дали ръчка или автомат - все тая).
Държа на интериора в купето (пластмасите, подлакътник, бутони и подобни).
Ако е с ел фарове - супер.
Ако е с ел. огледала с подгрев - идеално.

Ако не е в движение (предпочитам да е по-ниска цената, все пак) да е в София или района, за да не давам над 100лв за транспорт.

Мотор може и да няма, но периферията ми трябва, задължително компресор климатик. Серво и алтернатор, маф е добре да са там...

Може и в движение и с купе пред разпад (гнило).
Газова - не ми трябва. Джанти - не ми трябват. Акумулатор - не ми трябва.

Като прочетох условията по-горе, едва ли ще излезе нещо, но все-пак - да си кажа, току виж, някой има бройка за чистене.

:beer:

_________________
http://www.hostit.bg/

Чет Дек 28, 2017 9:22 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има едно във Фейса субару клуб
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1

Чет Дек 28, 2017 10:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да предупредя за въпросната кола. Ако някой ще я купува да си оформи добре документите, защото е много вероятно колата да не може да се бракува и просто да даде едни пари, да вземе колата и да не може да я придобие официално.
Вчера се виждахме с въпросният човек. От месец го пазаря да смъкне малко цената. След доста кандърми и нежелание от негова страна да смъкне, реших да му дам толкова, колкото иска - 900, но с договор.
Написах договор, в който има неустойка, ако до месец не ми даде документите и да направя проверка в КАТ, че е бракувана и той не пожела да ми я продаде с такъв договор - т.е. може и да не може да се бракува и явно се притеснява за това. Искаше да махаме неустойките.
Отделно говорим да я вземам с 15ките джанти и той само да смъкне газта и музиката. После ми каза, че и джантите 15ки щял да вземе и да ми я даде с оригиналните алуминиеви 14ки. Казах, че друго сме говорили, той се съгласи... та имайте едно на ум. Много е сладкодумен :idea:

_________________
http://www.hostit.bg/

Пет Дек 29, 2017 11:16 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз вече не търся Легаси.
Гледам черната още се продава... може би е хубаво да остане, заради предупреждението за нея.

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Яну 08, 2018 8:16 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор