Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:04 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
 Субару Форестър 2009г. 2.0x, автомат, LPG, всички екстри 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

дойде време да се разделя с първото си Субару - Форестър модел 2009, произведено втората половина на 2008, с двулитров бензинов двигател EJ20D, 150 коня, автоматична скоростна кутия и топ оборудването за модела и годината – Exclusive (Navigation). Колата в момента е на 127К и се кара постоянно. Цена – 21К лв.

Фори-то го купих преди три години от официален дилър на Субару в Мюнхен на 89К само с един собственик. Така ми се върза доста над тези, които продаваха у нас по това време тип "нов внос", но след като огледах няколко такива швейцарки и италианки - франкенщайнки, ми стана ясно за какво става въпрос.

Ето линк с повече инфо за колата:
viewtopic.php?f=7&t=18706

Освен стандартните консумативи не съм правил нищо по колата. Смяната на ангренажния ремък на 95К може да се причисли към регулярните консумативи за сервизиране. От докарването и в БГ колата е ослужвана при Любо, а Радо и постави газов инжекцион, който върви като на бензин ;)

Ето какво включва пактът Exclusive (Navigation):
- Ксенонови фарове с пръскалки за почистване + предни фарове за мъгла
- Панорамен люк
- Кожени седалки с подгрев с няколко степени, ISOFIX
- Мултимедия с тъчскрийн, навигация и DVD със седем колони + Subwoofer под шофьорската седалка, AV AUX, Bleuetooth
- Камера за заден ход
- Заден парктроник
- Кожен мултифункционален волан
- Подгрев на чистачките на предното стъкло
- Ел огледала и стъкла
- Климатроник
- Темпомат
- Алуминиеви джанти
- VDC (Vehicle Dynamic Control)
- ABS, предни и странични еърбези
- Борд компютър
- Камера за заден ход и заден парктроник
- Електрически регулируема шофьорска седалка
- Подлакътници отпред и отзад
- 8 - Стойки за чашки по четири отпред и отзад
- И както всяко едно комби подгрев на задното стъкло и чистачка
- Разделителна решетка между купето и багажното отделение (допълнително поставяна)
- Гумена постелка в багажника тип ваничка, обхващаща и задните седалки ако се смъкнат
- Имобилайзер и централно заключване

Колата я продавам с АТ гуми General Grabber AT2 в чудесно състояние, предплатена гражданска отговорност до март 2019, каско на вноски и винетка също до март 2019. Два ключа, оригиналната сервизна книжка с пълна сервизна история и документи за всички сменени консумативи. Колата е напълно обслужена, в това число маслата на трите диференциала, скоростната кутия, двигателя, както и преди седмица смених предните накладки.

Това не е кола за някой, който иска просто някакво Субару, а за тези, които искат да се насладят на топ изпълнението на Форестър трето поколение, на реални километри с доказан произход и пълна документация :) .

Фори-то го продавам поради желание да участвам в инвестиционен проект, което обаче не значи, че „съм го закъсал за кинти“, така че моля да не се обаждат спекуланти и прекупвачи ;) . Приемам аргументирани коментари на цената на място при оглед.

За контакти: 0877797030 (Христо)

Чет Май 31, 2018 11:51 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ето и малко снимки, които нямат претенция, защото са от личната ми колекция. Събота / неделя, ще направя адекватни такива и ще ги пусна.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Май 31, 2018 11:54 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ето и обещаните снимки :) Жалко само, че няма как през форума да демонстрирам и 7.1 DTS аудио системата ;)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Юни 02, 2018 10:18 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ако някой се чуди, защо на една от първита снимки е друг регистрационния номер, това е защото преди две години ми откраднаха предния номер бред блока (от тогава съм с по пет рапидки на номер). Според полицаите го правели, за да крадат бензин на бензиностанциите, а пък на мен ми костваше два дена разправии и излишни пари и то точно онзи януари, когато ако си спомняте имаше проблем с фирмата, която правеше номерата в КАТ, и бяха спряли да изкарват, та трябваше да дебна кога ще пуснат отново номера, за да си подкарам колата, на която иначе плащам данъци, сиреч имаше и съспенс.

No escape from balkan reality my friends :cry: ROFL

Съб Юни 02, 2018 10:31 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Забравил съм да постна най-важното, сърцето на колата. Ще използвам да добавя и още някой друг детайл.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Юни 03, 2018 10:15 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги, явно не е дошло време да се разделям с Фори-то а по-скоро с инвестиционния си проект, защото се оказа, че съпругата ми била по-привързана от колкото съм предполагал. Излезе, че тя е по-лоялния Суби фен от мен ROFL

Вто Юни 05, 2018 10:32 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор