Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
 Субару Форестър 2009г. 2.0x, автомат, LPG, всички екстри 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

дойде време да се разделя с първото си Субару - Форестър модел 2009, произведено втората половина на 2008, с двулитров бензинов двигател EJ20D, 150 коня, автоматична скоростна кутия и топ оборудването за модела и годината – Exclusive (Navigation). Колата в момента е на 127К и се кара постоянно. Цена – 21К лв.

Фори-то го купих преди три години от официален дилър на Субару в Мюнхен на 89К само с един собственик. Така ми се върза доста над тези, които продаваха у нас по това време тип "нов внос", но след като огледах няколко такива швейцарки и италианки - франкенщайнки, ми стана ясно за какво става въпрос.

Ето линк с повече инфо за колата:
viewtopic.php?f=7&t=18706

Освен стандартните консумативи не съм правил нищо по колата. Смяната на ангренажния ремък на 95К може да се причисли към регулярните консумативи за сервизиране. От докарването и в БГ колата е ослужвана при Любо, а Радо и постави газов инжекцион, който върви като на бензин ;)

Ето какво включва пактът Exclusive (Navigation):
- Ксенонови фарове с пръскалки за почистване + предни фарове за мъгла
- Панорамен люк
- Кожени седалки с подгрев с няколко степени, ISOFIX
- Мултимедия с тъчскрийн, навигация и DVD със седем колони + Subwoofer под шофьорската седалка, AV AUX, Bleuetooth
- Камера за заден ход
- Заден парктроник
- Кожен мултифункционален волан
- Подгрев на чистачките на предното стъкло
- Ел огледала и стъкла
- Климатроник
- Темпомат
- Алуминиеви джанти
- VDC (Vehicle Dynamic Control)
- ABS, предни и странични еърбези
- Борд компютър
- Камера за заден ход и заден парктроник
- Електрически регулируема шофьорска седалка
- Подлакътници отпред и отзад
- 8 - Стойки за чашки по четири отпред и отзад
- И както всяко едно комби подгрев на задното стъкло и чистачка
- Разделителна решетка между купето и багажното отделение (допълнително поставяна)
- Гумена постелка в багажника тип ваничка, обхващаща и задните седалки ако се смъкнат
- Имобилайзер и централно заключване

Колата я продавам с АТ гуми General Grabber AT2 в чудесно състояние, предплатена гражданска отговорност до март 2019, каско на вноски и винетка също до март 2019. Два ключа, оригиналната сервизна книжка с пълна сервизна история и документи за всички сменени консумативи. Колата е напълно обслужена, в това число маслата на трите диференциала, скоростната кутия, двигателя, както и преди седмица смених предните накладки.

Това не е кола за някой, който иска просто някакво Субару, а за тези, които искат да се насладят на топ изпълнението на Форестър трето поколение, на реални километри с доказан произход и пълна документация :) .

Фори-то го продавам поради желание да участвам в инвестиционен проект, което обаче не значи, че „съм го закъсал за кинти“, така че моля да не се обаждат спекуланти и прекупвачи ;) . Приемам аргументирани коментари на цената на място при оглед.

За контакти: 0877797030 (Христо)

Чет Май 31, 2018 11:51 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ето и малко снимки, които нямат претенция, защото са от личната ми колекция. Събота / неделя, ще направя адекватни такива и ще ги пусна.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Май 31, 2018 11:54 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ето и обещаните снимки :) Жалко само, че няма как през форума да демонстрирам и 7.1 DTS аудио системата ;)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Юни 02, 2018 10:18 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ако някой се чуди, защо на една от първита снимки е друг регистрационния номер, това е защото преди две години ми откраднаха предния номер бред блока (от тогава съм с по пет рапидки на номер). Според полицаите го правели, за да крадат бензин на бензиностанциите, а пък на мен ми костваше два дена разправии и излишни пари и то точно онзи януари, когато ако си спомняте имаше проблем с фирмата, която правеше номерата в КАТ, и бяха спряли да изкарват, та трябваше да дебна кога ще пуснат отново номера, за да си подкарам колата, на която иначе плащам данъци, сиреч имаше и съспенс.

No escape from balkan reality my friends :cry: ROFL

Съб Юни 02, 2018 10:31 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Забравил съм да постна най-важното, сърцето на колата. Ще използвам да добавя и още някой друг детайл.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Юни 03, 2018 10:15 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 07, 2015 5:43 pm
Мнения: 66
Местоположение: София
Автомобил: Forester '09 SH5 2.0X AT LPG
Телефон: 0877797030
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги, явно не е дошло време да се разделям с Фори-то а по-скоро с инвестиционния си проект, защото се оказа, че съпругата ми била по-привързана от колкото съм предполагал. Излезе, че тя е по-лоялния Суби фен от мен ROFL

Вто Юни 05, 2018 10:32 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор