Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:10 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Продавам Subaru Legacy 3.0 H6 2006 г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Окт 19, 2010 7:32 am
Мнения: 11
Автомобил: Fori
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, явно не сте попаднали на правилните жени. Моята жена вече 12г. кара субару и не поглежда към други марки автомобили.
Успех с продажбата!

Съб Сеп 01, 2018 9:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дросида написа:
....Честно да си кажа, не познавам друга жена със Субару, нито съм виждала на улицата. Виждала съм жени във всякакви коли, в това число и в огромни лимузини, ванове и бусове, но в Субару - не. :pardon:


Шегуваш ли се - загледай се във Forester-ите - повечето се шофират от жени. Иначе в Legacy и Outback и аз не съм виждал.

Съб Сеп 01, 2018 10:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
nikentce написа:
Дросида написа:
....Честно да си кажа, не познавам друга жена със Субару, нито съм виждала на улицата. Виждала съм жени във всякакви коли, в това число и в огромни лимузини, ванове и бусове, но в Субару - не. :pardon:


Шегуваш ли се - загледай се във Forester-ите - повечето се шофират от жени. Иначе в Legacy и Outback и аз не съм виждал.

Е, аз не съм виждала. Честно. :-?

Съб Сеп 01, 2018 10:56 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 08, 2018 8:53 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! Съжалявам, че ще спамя темата, но тъй като съм нов, не мога да изпратя лично съобщение на Дросида. Дросида, видях че си писала, че от преди Легасито си карала Лагуна, при мен случая е същия. Мисля да заменя Лагуната 2002 2.0 140 коня за бензиново Легаси след 2005. Интересува ме, съпоставяйки двете коли, какви с плюсовете и минусите? Струва ли си да купувам Легаси или да мина на Лагуна след 2006? Това, което търся в автомобила е семейно комби, което подлежи на газификация защото на ден изминавам 50-60км. 80% извънградско. Много благодаря и още веднъж, простете за спама! :)

Пон Окт 08, 2018 10:54 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако не ти трябва 4х4-то си остани на лагуна :pardon:

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Окт 08, 2018 1:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
geraka написа:
Здравейте! Съжалявам, че ще спамя темата, но тъй като съм нов, не мога да изпратя лично съобщение на Дросида. Дросида, видях че си писала, че от преди Легасито си карала Лагуна, при мен случая е същия. Мисля да заменя Лагуната 2002 2.0 140 коня за бензиново Легаси след 2005. Интересува ме, съпоставяйки двете коли, какви с плюсовете и минусите? Струва ли си да купувам Легаси или да мина на Лагуна след 2006? Това, което търся в автомобила е семейно комби, което подлежи на газификация защото на ден изминавам 50-60км. 80% извънградско. Много благодаря и още веднъж, простете за спама! :)

Добре че нещо ме накара да вляза във форума днес, та да видя, че си писал, колега. Пратих ти съобщение на лични, но ако не можеш да го прочетеш, ще пусна писмото и тук. Иначе под всеки постинг има опция да пишеш на лични съобщения и да разгледаш нечий профил.

И аз подкрепям valqk, че ако не ти трябва 4х4, по-добре остани на Лагуна.

Пон Окт 08, 2018 1:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 08, 2018 8:53 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, много ви благодаря за отговорите, изясниха ми се някои въпросителни. :)

Пон Окт 08, 2018 2:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 12:08 am
Мнения: 787
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 (2004)
Рейтинг: 548
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Всъщност и аз идвам от Лагуна "двойка" и единственото, за което съжалявам понякога е возията, но нищо повече.

_________________
For every action there is an equal opposite malfunction!

Пон Окт 08, 2018 10:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дросида написа:
geraka написа:
Здравейте! Съжалявам, че ще спамя темата, но тъй като съм нов, не мога да изпратя лично съобщение на Дросида. Дросида, видях че си писала, че от преди Легасито си карала Лагуна, при мен случая е същия. Мисля да заменя Лагуната 2002 2.0 140 коня за бензиново Легаси след 2005. Интересува ме, съпоставяйки двете коли, какви с плюсовете и минусите? Струва ли си да купувам Легаси или да мина на Лагуна след 2006? Това, което търся в автомобила е семейно комби, което подлежи на газификация защото на ден изминавам 50-60км. 80% извънградско. Много благодаря и още веднъж, простете за спама! :)

Добре че нещо ме накара да вляза във форума днес, та да видя, че си писал, колега. Пратих ти съобщение на лични, но ако не можеш да го прочетеш, ще пусна писмото и тук. Иначе под всеки постинг има опция да пишеш на лични съобщения и да разгледаш нечий профил.

И аз подкрепям valqk, че ако не ти трябва 4х4, по-добре остани на Лагуна.


Значи това не го разбрах. Това което имам в предвид е че аз съм от Меган на Субару Легаси 2007 комби автоматик......... Е няма връзка....... Мегито ми служи близо 9 години за това време разбрах, че французите не могат да правят коли. Ще кажете, това е просто фраза, ми не е. Трябвало ти не трябвало ти 4х4, как може да не ти трябва 4х4 това е като да кажеш че и хидравликата може да не ти трябва или дискови или каквото и да е свързано със сигурност и удобство. При мегана просто ми бе дошло до гуша от дребни идиотии като сменени амортисьори полуоски лагери на главини радиатор на климатик, а и да не говорим за дежурните болежки.Абе как може да направиш моторче за клапата за въздуха в купето с пластмасови зъбни колела и да трябва да разглобиш половината кола за да го смениш или контролна платка за парното, която фабрично струва 400лв, да изгарs при работа на максимална степен ????????????? Да продължавам ли...... релета и бушони поставени при акумулатора без ефикасен дренаж под предното стъкло????????????? А кото разход търкалях 110 кончета за 10-11 на сто извънградско бензин, повтарям бензин. За градско не ми се мисли, с един резервоар 315км пък вие си смятайте. Взимай субару и бегай от тия лагуни мегани кангу мангу и тн.
И сега да ти кажа мнението на сина ми който е на пет. При първото му возене във субаруто заяви категорично, че тая кола не го дразни, а другата го е дразнела.

Вто Окт 09, 2018 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Какво ще рече въпроса: "ако не ти трябва 4х4?" ? Ами как да знаеш дали ти трябва или не, докато не си покарал в различни условия? Аз се качих първо на 4х4 заради проходимост в зимни условия, но в последствие оцених ползите му и в други условия - завои, висока скорост, мокра настилка и т.н. В резултат на това оттук нататък не бих карал нищо друго и мнението ми е, че то ти трябва и на сух асфалт. Говоря за AWD разбира се. Много бих се изненадал, ако чуя някой, който се е качил от Лагуна на Легаси - след това да се върне пак на Лагуна.

Вто Окт 09, 2018 6:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Какво общо има тук Меганът? Ние говорим за Лагуна!
pojara написа:
При мегана просто ми бе дошло до гуша от дребни идиотии като сменени амортисьори полуоски лагери на главини радиатор на климатик, а и да не говорим за дежурните болежки.Абе как може да направиш моторче за клапата за въздуха в купето с пластмасови зъбни колела и да трябва да разглобиш половината кола за да го смениш или контролна платка за парното, която фабрично струва 400лв, да изгарs при работа на максимална степен ????????????? Да продължавам ли...... релета и бушони поставени при акумулатора без ефикасен дренаж под предното стъкло????????????? А кото разход търкалях 110 кончета за 10-11 на сто извънградско бензин, повтарям бензин. За градско не ми се мисли, с един резервоар 315км пък вие си смятайте. Взимай субару и бегай от тия лагуни мегани кангу мангу и тн.

Да, щото другите коли нямат подобни недомислици. Хайде, моля ви се! Карала съм какви ли не марки автомобили и почти при всички има идиотии. Като говорим за Субару, хайде кажете ми какво му прави горивният филтър под задната седалка??? И защо няма плафон за светлина отпред, което го има дори и в най-скапаните марки автомобили, а е над задната седалка? Имам предвид, че не свети, когато отвориш вратата, а трябва да си включваш светлините ръчно? Ще кажете, че това са дреболии. Да, ама като се съберат повече такива и почва да ти писва. Освен това Субаруто друса, нищо, че е 4х4. Да, устойчиво е на пътя, но гледах състезание със същото като моето Субару, което толкова дървено вземаше завоите на висока скорост, че да се пита човек как не излезе от пътя. Ей толкова малко му трябваше.
pojara написа:
И сега да ти кажа мнението на сина ми който е на пет. При първото му возене във субаруто заяви категорично, че тая кола не го дразни, а другата го е дразнела.

Този аргумент направо изби рибата :)
nikentce написа:
Много бих се изненадал, ако чуя някой, който се е качил от Лагуна на Легаси - след това да се върне пак на Лагуна.

Ей ме мене! Ей сега се качвам на Лагуна, ако намеря каквато ми харесва и няма да се кача пак на Легаси :hello: И съвсем не съм единствена.

Вто Окт 09, 2018 7:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дросида написа:
nikentce написа:
Много бих се изненадал, ако чуя някой, който се е качил от Лагуна на Легаси - след това да се върне пак на Лагуна.

Ей ме мене! Ей сега се качвам на Лагуна, ако намеря каквато ми харесва и няма да се кача пак на Легаси :hello: И съвсем не съм единствена.


Не е нещо ново, че френските коли най-лягат на сърцето на масовата жена-шофьор. Subaru е доста по-стегнато, твърдо, директно, спортно и т.н.
Въпреки това - напоследък все повече жени му стават фенове, макар и първоначално ужасния сблъсък с автомобила, както сме коментирали и в други теми, точно заради сигурността, която предоставя.
Сигурно не си единствената жена, но с риск да ме обвиниш в сексизъм - ще се изненадам да чуя същото от мъж.
А и извинявай - но не спомена ли по-горе, че търсиш джип? Това не звучеше като да се връщаш към Лагуна.
Не ме разбирай погрешно - не се заяждам с теб, просто коментираме обективно :pardon:

Вто Окт 09, 2018 8:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Е това не исках да става. Човека продава кола, а аз да пиша за рендета.
Първо филтъра е там ,за да не го забравиш някъде по пътя както става при рендетата щото и това е ставало. Аз си карам а бензина си тече от горивния филтър по магистралата . после на люлин при филиповци тел за да оправим нещата. Защо, защото френчи е идиот и не е помислил, че може да го закачиш някъде и да почне да изпуска.
Второ - плафона на рендето, ако светне, щот разбираш ли немаме толкова акъл да го направим, така че да не окислава пластината, която прави контакт с крушката се чудиш вътре какво става защото като го погледнеш си мислиш, че едно фенерче ако им дадеш на французите ще го направят да свети при изключено.
Да продължа - плафона на субаруто свети при отваряне на вратите и просто си има копче за това. А на километража сменявали ли сте крушки? Ми то за да ги извадиш ти трябва не знам ключ ли пинсета ли.
А да, има и още - гарнитури на капака на главата - това е консуматив.....
Маншонче - каренце - полуоска ,щото нема само каренце, трябва всичко да се смени.
мап сензора -4бр без коментар.
Генерация тотал щета меки връзка като добър ден
парно зимата няма, а лятото климатик. Тръгвам от бургас за дома и в 14.00 вентилатора на климатика каза стоп, а ние сме 4 вътре . А и още, най-якото, на другите коли вземаш си едно кабелче четеш си грешчици, радваш се,..... ма не и на рендето, требва ти кабел специален, френски. ЧЕСТНО като си купих Субару разбрах че колата е да те вози не да те извозва макар и елегантно като лагуната, по френски.
А за калника и крушката на фара.
https://pictures.topspeed.com/IMG/crop/ ... 280x0w.jpg
СМЕХ
https://autobild.bg/renault-laguna-ii-% ... %81%D1%82/

Вто Окт 09, 2018 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ето - доволни и недоволни от 2те марки.
Към колегата pojara - ако беше случил на кола, която трябва да и правиш ремонт за 3к след първа смяна на масло, като те слушам щеше и Суби да храниш :pardon: (както се случва на много хора).
Казвам, "Ако не ти трябва", защото на много хора реално не им трябва (карат малко, не се врат извън пътя, зимата избягват да карат). Предимствата са ясни - както каза и колегата.
Че има недомислици при всички - също е ясно.
Всеки трябва да си прецени какво му трябва и най-вече - колко пари може да дава за поддръжка... ЗАЩОТО като се опре до поддръжка на Лагуна е едно, на Суби - друго (и за по-сериозни ремонти). Също така, зависи къде се намираш. Майстори за Лагуна - много.... също и разхода е с поне литър нагоре (ако е и автомат 2-3)... трябва да се помисли много добре.
Има и друго, на фона на скрапа, който се продава в БГ, вероятността да трябва да правиш ДВГ при Суби е МНОГО по-голяма, отколкото при лагуна (това най-вече). Съчетано със скрити ръжи, които може да излязат след година-две.... много може да те заболи главата, ако не внимаваш, какво купуваш и нямаш добър съветник.
Дори и да имаш съветник - все тая. Като избирахме на брата Аутбека (въпреки съвета ми да не взема Субару) уж всичко беше ОК (и то от човек от форума). На първа смяна на масло - опаааа, двг за отваряне за биелни лагери... човека твърди, че при него го е нямало проблема (много вероятно и да не го е имало).... ](*,)
Такива работи. Затова и казвам - или се подготвяш за ядове и вадене или вземаш от БатБуби или си голям късметлия и случваш на супер запазена кола без проблеми или не гледаш към Суби.
Брата беше предупреден, изпъшка тежко и ще прави ДВГ :pardon: Е, много си го кефи, а и при сняг и мокро усмивката не слиза от лицето, ама на шофьорите... тези, които се придвижват от А до Б без да се кефят от каране не го усещат много (само на снега има разлика).

_________________
http://www.hostit.bg/

Вто Окт 09, 2018 8:47 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега Валяк няма шанс да взема кола, която да не е проверена аз не съм голям разбирач за това си имам хора. Виждам какво ми казваш. Въпрос на шанс е всичко, но знаеш ли не те убеждавам че субарутао е видиш ли най здравата кола, защото се произвежда във военни заводи, но да я сравняваш със рено е неуместно.

Вто Окт 09, 2018 8:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
nikentce написа:
Не е нещо ново, че френските коли най-лягат на сърцето на масовата жена-шофьор. Subaru е доста по-стегнато, твърдо, директно, спортно и т.н.
Въпреки това - напоследък все повече жени му стават фенове, макар и първоначално ужасния сблъсък с автомобила, както сме коментирали и в други теми, точно заради сигурността, която предоставя.
Сигурно не си единствената жена, но с риск да ме обвиниш в сексизъм - ще се изненадам да чуя същото от мъж.

Обвинявам те в сексизъм, да! :good: Защото какво значение има мъж или жена, все сме шофьори и въртим геврека.
nikentce написа:
А и извинявай - но не спомена ли по-горе, че търсиш джип? Това не звучеше като да се връщаш към Лагуна.
Не ме разбирай погрешно - не се заяждам с теб, просто коментираме обективно :pardon:

Знам, че не се заяждаш :hello: Но наистина мислех за джип, после обаче се отказах и взех нормален седан и то защото нямаше такава Лагуна каквато търсех.
pojara написа:
Първо филтъра е там ,за да не го забравиш някъде по пътя

Е, хайде тогава да си го взема под мишница. Как може да го заврат на такова място? Малко ли места има та баш там?
pojara написа:
плафона на субаруто свети при отваряне на вратите и просто си има копче за това.

И къде е това копче? Щото аз никъде не го намерих. Свети плафонът на задната седалка, а отпред е тъмно като в рог!
pojara написа:
парно зимата няма, а лятото климатик.

Има и обратния случай - зимата - климатик, лятото - парно. На Пасат, не на Лагуна.
pojara написа:
А да, има и още - гарнитури на капака на главата - това е консуматив.....

Е, да, протича. Ама реглаж на клапаните е мааалко по-гадно. Пък при Субару ето това си е консуматив. И вадиш целия мотор, вярно говоря за трилитровия боксер, ама си е гърч.
pojara написа:
А за калника и крушката на фара.

Това не е само при Лагуната. Има го и при други автомобили. Обаче не е единственият начин. Познавам хора, които я сменят и отгоре.

Вто Окт 09, 2018 9:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Няма да споря повече това изречение от статията по горе казва всичко
"ПО LAGUNA II ИМА МАЛКО ДЕТАЙЛИ, които не създават проблеми. "
Ако си търсиш оправдание да не дадеш некой лев повече за да си сигурен че като тръгнеш ще пристигнеш и то с удоволствие и в най дребните неща твоята кола е Лагуната ROFL ROFL ROFL ROFL

Вто Окт 09, 2018 9:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 6:55 pm
Мнения: 3855
Местоположение: София
Автомобил: Foz S/Tb Mazda RX8
Телефон: нула89669393четири
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Водите спор за качествата на дадена марка, закупена на незнайни км и собственици. Туш. Хората в нормалния свят съдят за дадена марка по гъвкавия лизинг, разхода и гаранцията. Иначе ако изключим шашавия в някои отношения боксер, при Суби нещата са прости и ясни, за разлика от наркомански усложнения френски инженеринг. Сръбският монтьор е казал:
Возила са мачком, п*чком и йелкицом не поправлям!

_________________
Cogito ergo sum
The world is Fl4t! Ravenol certified oil advisor, Mann&Hummel group certified filtration specialist, Moll battery expert

Вто Окт 09, 2018 9:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Alxx написа:
Хората в нормалния свят съдят за дадена марка по... разхода

В сравнение с разхода на Субаруто разходът на Лагуната си е направо скромен. Освен това Лагуната ми беше 207 к.с., а Субаруто - 245 и Лагуната го биеше като маче у дирек. Субаруто си беше ленивец отвсякъде.

Вто Окт 09, 2018 9:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 12:08 am
Мнения: 787
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 (2004)
Рейтинг: 548
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не знам дали се усещате, ама мерите с различни аршини и гледате от различни гледни точки на това кой как му е удобно и защо с едната или другата марка :D
Иначе сериозно - факт е, че дараци има и при двете марки както и е факт, че точно това е причината за двете марки да се носят легенди, като се почне с погововно вадене на мотори, правят се клапани на всеки 20к км., текат гарнитури на всеки втори автомобил, сменят се крушки през ауспуха, разпадат се някакви неща и т.н., но и е факт, че има пътници за всеки влак, просто всеки пътник трябва сам да прецени спрямо неговите желания и капризи как и по какъв начин очаква един влак да го вози от точка А до точка Б. Един търси ремонтнопригодност, друг комфорт, трети държание на път, четвърти сигурност, а пети всичко в едно. Е, точно посления тип трудно ще уцели марка, която да му даде всичко, поне не и без компромиси, за това най-важно е човек да си пореди изискванията по приоритети и от там натаък вече да е наясно с какво може да направи компромис и какво не би прежалил.

Аз лично взех Субару всъщност след тотализиране на една Лагуна и се насочих към Субару именно заради държанието му на път при лоши климатични условия. Преди да го взема обаче правих тест драйв на Лагуна 3 комби и може би точно това надделя в сравнението и ми помогна да взема Легаси-то, защото комфорта при двата модела като окачване и возия е сходен.

Колегата, който по-горе стана ясно, че иска да влезе в отбора, ме пита на лично за плюсове и минуси, но целенасочено не му отговорих именно поради всичко описано по-горе, т.е., мнението ми за двата модела автомобили е пречупено през лично моето разбиране за сигурност, ремонтнопригодност, цена на обслужване, комфорт и т.н., което си мисля, че няма да му даде отговор на въпроса, а и в крайна сметка да не забравяме, че втора ръка автомобил може да излезе през носа на новия собственик и при това без значение каква марка е автомобила.

_________________
For every action there is an equal opposite malfunction!

Вто Окт 09, 2018 9:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор