Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:24 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 57 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Продавам Subaru Legacy 3.0 H6 2006 г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, колеги, продавам си Субаруто. В отлично състояние е, няма забележки и може да се подкара начаса, без да се налага да се правят каквито и да било неща по него. Продавам го, защото ще си купувам джип. Цената подлежи на коментар особено за колеги от форума. :)
Линк за тези, които биха се заинтересували - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11532631787675452&slink=7yrmkp

Сря Авг 22, 2018 3:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2016 10:17 pm
Мнения: 32
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колежке това субару не го ли взе тази година? Много бързо се разделяш с него :)

Към какви джипове си се ориентирала?

Чет Авг 23, 2018 12:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bobcho написа:
Колежке това субару не го ли взе тази година? Много бързо се разделяш с него :)

Да, скоро го взех, но просто не ми допадна. Някак не ми е на сърце. Сравнявам го с предишните си коли - например Лагуната - и ми идва малко по-така...
bobcho написа:
Към какви джипове си се ориентирала?

BMW X5, Nissan Murano, Chevrolet Captiva или Lexus Rx300. Заглеждам и едно Infiniti, но не от джипките. ;)

Чет Авг 23, 2018 7:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2016 10:17 pm
Мнения: 32
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Може ли малко инфо за колата - от къде е купена (човек / автокъща), има ли документи (фактура) за обслужването, гумите дали имат живот?

Нарочно не питам по телефона - първо защото ми е над бюджета и второ за да имат и другите колеги от форума инфото, което пък вероятно ще помогне за по-бърза продажба.

Иначе ако цената падне под 8хил. лв. много сериозно ще се замисля да се разходя до Бургас :)

А за джипа питах, защото мой колега продава VW Touareg 2013г. - първи собственик е и колата е гледана като писано яйце. Споделям ако решиш да ги гледаш и тях, да знаеш че има поне 1 ценен екземпляр на обява.

Поздрави!

Чет Авг 23, 2018 7:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bobcho написа:
Може ли малко инфо за колата - от къде е купена (човек / автокъща), има ли документи (фактура) за обслужването, гумите дали имат живот?

Нарочно не питам по телефона - първо защото ми е над бюджета и второ за да имат и другите колеги от форума инфото, което пък вероятно ще помогне за по-бърза продажба.

Иначе ако цената падне под 8хил. лв. много сериозно ще се замисля да се разходя до Бургас :)

А за джипа питах, защото мой колега продава VW Touareg 2013г. - първи собственик е и колата е гледана като писано яйце. Споделям ако решиш да ги гледаш и тях, да знаеш че има поне 1 ценен екземпляр на обява.

Поздрави!

Колата е закупена от автокъща. Нямам документ от обслужването, но аз съм сменила само масло, филтри (дори горивния, който между другото се намира под задната седалка :giggle: ), и т.н. Обслужена е и скоростната кутия. Просто на колата на този етап няма какво друго да й се прави.

Летните гуми са поизносени, ще изкарат сезона, но зимните, които са на втория комплект джанти, са с DOT 2016 и са в много добро състояние.

За цената - да, за колеги може да се коментира. :)

За джипа - малко ми идва скъп, понеже е доста нов, но благодаря за предложението!

Чет Авг 23, 2018 8:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2016 10:17 pm
Мнения: 32
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да питам направо - кое не ти допадна в колата и каква е форумната цена? :)

Във всеки случай ще следя обявата. Колата изглежда добре. Успех!

Чет Авг 23, 2018 8:31 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bobcho написа:
Да питам направо - кое не ти допадна в колата и каква е форумната цена? :)

Във всеки случай ще следя обявата. Колата изглежда добре. Успех!

Кое не ми допадна ли? Очаквах повече. Може би просто не съм запален субарист. :) Да не се обиждат колегите.

За съфорумци мога да сляза под 8 000.
Благодаря за пожеланията!

Чет Авг 23, 2018 8:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 354
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Утре ще се обадя по телефона да уговорим оглед.
Поздрави.

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Чет Авг 23, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
patko написа:
Утре ще се обадя по телефона да уговорим оглед.
Поздрави.

Добре. Поздрави и от мен!

Чет Авг 23, 2018 8:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2016 10:17 pm
Мнения: 32
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
До София разхожда ли ви се? Поемам транспорта и в двете посоки :)

Чет Авг 23, 2018 8:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bobcho написа:
До София разхожда ли ви се? Поемам транспорта и в двете посоки :)

Обмислях подобно пътуване по друг повод, но засега не мога да кажа кога точно. Ще пиша като затръгвам. :)

Чет Авг 23, 2018 10:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги, до вторник вкл. няма да съм в Бургас. От сряда нататък, живот и здраве, съм на линия за субаруто и който иска да го гледа.

Пет Авг 24, 2018 11:41 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Малко извън темата, но имах 2 субарута, купих Х5-ца покарах я(около година), и преди 6месеца я продадох и пак взех Бек :) Явно наистина много зависи, а Х-са беше 2 пъти по скъп от бека ми :beer:



И като гледаш Х-5ци внимавай че повечето са страшни КЕНЕФИ...… :-~

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Пон Авг 27, 2018 9:03 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bestbg написа:
Малко извън темата, но имах 2 субарута, купих Х5-ца покарах я(около година), и преди 6месеца я продадох и пак взех Бек :) Явно наистина много зависи, а Х-са беше 2 пъти по скъп от бека ми :beer:



И като гледаш Х-5ци внимавай че повечето са страшни КЕНЕФИ...… :-~

Много ти благодаря! И други ме предупреждават за Х5, та май няма да е това. :good:

Пон Авг 27, 2018 1:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дросида написа:
bestbg написа:
Малко извън темата, но имах 2 субарута, купих Х5-ца покарах я(около година), и преди 6месеца я продадох и пак взех Бек :) Явно наистина много зависи, а Х-са беше 2 пъти по скъп от бека ми :beer:



И като гледаш Х-5ци внимавай че повечето са страшни КЕНЕФИ...… :-~

Много ти благодаря! И други ме предупреждават за Х5, та май няма да е това. :good:


Ако имаш интерес приятел продава KIA Sorento 2005 Автоматик с кожи и всичко което предлага тази кия,(купувана нова от БГ и той е 2-ри собственик) може и да питам един друг който си търси субару за евентуален бартер.

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Пон Авг 27, 2018 1:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bestbg написа:
Ако имаш интерес приятел продава KIA Sorento 2005 Автоматик с кожи и всичко което предлага тази кия,(купувана нова от БГ и той е 2-ри собственик) може и да питам един друг който си търси субару за евентуален бартер.

Благодаря! KIA-та не ми харесва особено, а и са ми малко слабички. Колкото до субару-то на бартер - твоят човек какво предлага?

Пон Авг 27, 2018 2:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 354
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Започвам да пиша този пост с не малко съжаление.

Съжалявам, че няма да взема тази кола. Единствената причина е, че не успях да убедя моята любима да подкара Субару. Тя си обича Маздата и не ще "да карам влак" - цитатът е точен.
Сега по същество.
Вчера видях колата. Има леки външни забележки, но съвсем нормални - драскотини от други врати на паркинг. Отвън няма видими ръжди. Интериорът е много запазен.
Не съм я гледал отдолу - щеше да е предмет на втори оглед, ако имаше консенсус със съпругата. По думите на Дросида - няма ръжда и всичко е сухо като барут - няма течове отникъде. Вярвам, зашото това се вижда много лесно.
Целта ми беше да направя процедурата за четене на грешките - резултатът НЯМА грешки, нито в ДВГ, нито в АТ, нито в АБС/ВДЦ модула. Направо онемях.
Най-приятната изненада беше, че на дисплея пишеше 9,2 среден разход за пробег около 150 км. Аз съм много изненадан като видя едноцифрено число на моята.
Не съм карал колата, но смятам, че няма да има нищо притеснително.
С две думи - мисля, че колата си струва и дано да стане късмет на фен на марката.

Дросида, успех с продажбата.

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Пет Авг 31, 2018 7:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
patko написа:
Започвам да пиша този пост с не малко съжаление.

Съжалявам, че няма да взема тази кола. Единствената причина е, че не успях да убедя моята любима да подкара Субару. Тя си обича Маздата и не ще "да карам влак" - цитатът е точен.

Дросида, успех с продажбата.


Съмнявам се че има Субару, която една жена ще хареса. При първото ми ( импреза аутбек 2003 ), реакцията на жената беше - как можа да купиш най грозната кола на света? :-?
Отидохме на Мальовица в 40см сняг и цитирам: “ хм тая кола не е толкова лоша”
Като покара после няма слизане, ама го разбират посфактум
Та трявбало е да поставиш жената пред свършен факт. Като покара после друа песен ще запее...

Извинете за офтопика

Съб Сеп 01, 2018 7:50 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
patko написа:
Започвам да пиша този пост с не малко съжаление.

Съжалявам, че няма да взема тази кола. Единствената причина е, че не успях да убедя моята любима да подкара Субару. Тя си обича Маздата и не ще "да карам влак" - цитатът е точен.
Сега по същество.
Вчера видях колата. Има леки външни забележки, но съвсем нормални - драскотини от други врати на паркинг. Отвън няма видими ръжди. Интериорът е много запазен.
Не съм я гледал отдолу - щеше да е предмет на втори оглед, ако имаше консенсус със съпругата. По думите на Дросида - няма ръжда и всичко е сухо като барут - няма течове отникъде. Вярвам, зашото това се вижда много лесно.
Целта ми беше да направя процедурата за четене на грешките - резултатът НЯМА грешки, нито в ДВГ, нито в АТ, нито в АБС/ВДЦ модула. Направо онемях.
Най-приятната изненада беше, че на дисплея пишеше 9,2 среден разход за пробег около 150 км. Аз съм много изненадан като видя едноцифрено число на моята.
Не съм карал колата, но смятам, че няма да има нищо притеснително.
С две думи - мисля, че колата си струва и дано да стане късмет на фен на марката.

Дросида, успех с продажбата.

Благодаря на колегата patko за този отзив!!! Благодаря и за пожеланията за успех! Всичко най-хубаво му пожелавам! И между другото, на мен Мазда също ми харесва. :)
И на колегата Vmax - наистина не е много "женска" тази кола. Честно да си кажа, не познавам друга жена със Субару, нито съм виждала на улицата. Виждала съм жени във всякакви коли, в това число и в огромни лимузини, ванове и бусове, но в Субару - не. :pardon:

Съб Сеп 01, 2018 12:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Продаден! Дай Боже новият собственик да е жив и здрав и количката да му носи само приятни емоции! :)

Съб Сеп 01, 2018 9:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 57 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор