Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:54 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 
 Резервна гума за Outback 2000г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Сеп 14, 2018 2:42 pm
Мнения: 5
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 2000 г.
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте на всички съфорумци :hello:

Нов съм тук и чета от има няма 2 месеца като болен с цел покупка на Субару.Най-накрая я купих, но вместо да се похваля с нея в нова тема в някой друг раздел ми се налага по-скоро да пиша тук, че колегата който ми я продаде си беше обрал всичко(подозирам че дори и тонколоните липсват, че няма звук хич ROFL ).
И така по темата трябва ми джанта с гума, каквито ще да са и джантата и гумата стига да ми се вместват в бюджета до 50 лв. , защото за мен гума, която я някога се ползва изобщо(дай-боже :D ) или пък веднъж на 2 години за има няма 10,20,30км. повече пари не ми се виждат рентабилни(може и да бъркам, но все пак си върви с колата и ако ти липсва, по-висока цена нещо ми идва странно).
Та ако някой му се мота стара джанта с гума, патерица или ако ще да е умряла от гъдел лята джанта с гума и го устройват парите да се отърве да ми пише.До колкото разбрах ме интересува да е с 5 болта с 56,1мм централен отвор и диаметъра стига да се връзва в границите 654 мм / 674 мм ме устройва.
Може и само джанта стига да не е патерица с подходящи размери до 30 лв., пък ще обикалям да намеря някоя стара гума с подходящ размер :pardon:

Както казах нов съм и ако бъркам с размерите ще се радвам някой да ме поправи и да ми обясни :)

Съб Дек 01, 2018 9:53 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 09, 2015 3:43 pm
Мнения: 20
Автомобил: субару-легаси, 2002г., фейслифт
Телефон: 0882/366-337
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ако имаш интерес пиши на ЛС или се обади на тел. 0882/366-337.
Имам неупотребявяна железна оригинална джанта с гума, неупотребявани.
Поздрави!

Пон Дек 03, 2018 11:03 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Моята резервна стоманена 215-60-16 с оригинална неупотребявана гума , но стар дот я продадох 30лв. преди месец на колега от Бургас . За инфо го пиша да знаеш колко примерно е цената ориентировъчно .

Пон Дек 03, 2018 8:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Махнал съм всички резервни гуми от всички коли. Напълно ненужен аксесоар. Не напразно много нови коли ги продават без резервни гуми.

Пон Дек 03, 2018 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 22, 2018 10:34 am
Мнения: 105
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 i Tourer 2012
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
А като пръснеш гума или поне и направиш дупка по_голяма от видия какво правим, да не говорим за магистрала или някъде по балкана..

Пон Дек 03, 2018 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Сеп 14, 2018 2:42 pm
Мнения: 5
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 2000 г.
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз съм си страдал от липса на резервна гума, така че предпочитам да имам :beer:
Тъй като гумите така и така щяха да се сменят направо се задействах (финансово :D ) и ги смених сега.Та от старите една я пиша за резервна за която ми трябва само джанта, нормална не патерица.
Ако някой има подмятаща му се джанта 16ка за аутбек , че незнам честно казано дали има разлика от другите да пише :hello:

Вто Дек 04, 2018 1:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 7:45 pm
Мнения: 5
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Рено еспейс 2.1ТД
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги имам 2 бр. железни 16'. Ако някой има интерес на л.с.

Сря Дек 05, 2018 12:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
kantarev написа:
А като пръснеш гума или поне и направиш дупка по_голяма от видия какво правим, да не говорим за магистрала или някъде по балкана..


По същата логика, ако примерно ти се спука маркуч на радиатора на същите тези места - какво правиш.
Всеки си преценява сам. Но аз за изминатите досега много над милион километри съм решил, че ако ми се случи да спукам гума (един път на 10 год) все ще намеря начин да се справя.

Сря Дек 05, 2018 5:33 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Когато спукаш гума на не подходящо место търсиш тук във Форума темата за ,, Помощ от колега по градове ,, или викаш пътна помощ . Скоро колега от Варна беше гръмнал гума в прохода Юндола-Белово , а там обхвата на тел. е доста лош , едвам успя да ми звънне. После колегата изчака да му изпратя пътна помощ от Белово която го транспортира до Пазарджик и нещата си дойдеха на място . Лично аз нося патерица , понеже обикалям по реки и язовири и рапатрак трудно ще ми помогне , тук е въпрос на личен избор .

Сря Дек 05, 2018 8:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 10, 2013 8:06 am
Мнения: 14
Местоположение: Шумен
Автомобил: legasy 2,5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей
Имам алуминиева 16", изглежда нова ( беше резервна на моето легаси , аз карам с дза комплекта железни 15").


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Дек 07, 2018 9:49 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Сеп 14, 2018 2:42 pm
Мнения: 5
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 2000 г.
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да кажа че си зглобих резервна гума :beer: Темата е за архивиране :)

Вто Дек 11, 2018 9:31 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор