Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Модел кола за сглобяване 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте колеги може би тук не е мястото за този пост но незнам къде да направя точно това питане. Питането е дали някой във форумът има хоби свързано със сглобяеми пластмасови модели на коли без значвние дали са субару? Искам да предложа на някой който се занимава с това нещо един подарък сглобяем модел на Тамия Тойота Селика Gt 4 Т20 модел. Знам че не субару но просто не ми се продава искам да я подаря на човек който ще оцени класическия модел все пак си е WRC автомобил класика.
Ще приложа и снимки за да се види кой модел е . Всичко си е в кутията просто нямам време и нерви да я сглобя пък и много време мина от както я купих има съвсем леко започване на проекта от моя страна но спрях заради ред причини. Дори и да си дам зор синът ми ще разбие за секунди защото е малък което ще е ужасно за мен :cry: . Та предпочитам да я дам на някой ФЕН на този тип коли за да и се радва. Е ако почерпи по бира :beer: няма да откажа. Ако има заинтересувани да пишат или да звънят.0887232884 Ники от София съм. Благодаря и поздрави :beer:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Ное 28, 2019 11:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Багодаря на админите че преместиха темата и се извинявам за грешното място на което я бях постнал.
Моделът е обещан вече на колега от форума .
Може да бъде истрита темата. Благодаря

Пет Ное 29, 2019 2:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор