Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:18 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Модел кола за сглобяване 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте колеги може би тук не е мястото за този пост но незнам къде да направя точно това питане. Питането е дали някой във форумът има хоби свързано със сглобяеми пластмасови модели на коли без значвние дали са субару? Искам да предложа на някой който се занимава с това нещо един подарък сглобяем модел на Тамия Тойота Селика Gt 4 Т20 модел. Знам че не субару но просто не ми се продава искам да я подаря на човек който ще оцени класическия модел все пак си е WRC автомобил класика.
Ще приложа и снимки за да се види кой модел е . Всичко си е в кутията просто нямам време и нерви да я сглобя пък и много време мина от както я купих има съвсем леко започване на проекта от моя страна но спрях заради ред причини. Дори и да си дам зор синът ми ще разбие за секунди защото е малък което ще е ужасно за мен :cry: . Та предпочитам да я дам на някой ФЕН на този тип коли за да и се радва. Е ако почерпи по бира :beer: няма да откажа. Ако има заинтересувани да пишат или да звънят.0887232884 Ники от София съм. Благодаря и поздрави :beer:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Ное 28, 2019 11:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Багодаря на админите че преместиха темата и се извинявам за грешното място на което я бях постнал.
Моделът е обещан вече на колега от форума .
Може да бъде истрита темата. Благодаря

Пет Ное 29, 2019 2:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор