Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте постове.
 Subaru Impreza 2.0R 95хил.км. 2007 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 13, 2016 8:11 pm
Постове: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Притежавам колата от 2016 година , като при закупуването и колата беше на 49хил.км., които бяха напълно реални колата беше като купена от шоурум. Може да се каже ,че колата е с пълна сервизна история. Подържал съм я в Субаруленд, като съответно имам докумет за всеки ремонт/подръжка. Подържана безкомпромисно и винаги на време, Като към днешна дата не се налагат интервенции по колата. Газовата уредба ми е монтирана при Тони от Динамик АРТ, като съответно газовата уретба е вписана в талона. Съвсем скоро направих ремап на екологията при Владо. Автомобилът е съхраняван в гараж , както у дома , така и в офиса. Разполага със зимни и летни гуми, и двата комплекта са с ДОТ16. Колата разбира се може да се провери в някой от специализираните сервизи на Субару в София. Колата е в отлично състояние за годините си. За да не сатавам многословен, при интерес позвънете.

Тел.0883 390 3907
Цена за форума 7700лв.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Юли 19, 2020 11:17 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 21, 2020 7:30 am
Постове: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, можете ли да дадете актуален телефон?

Съб Юли 25, 2020 11:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Постове: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
t30d0r написа:
Здравейте, можете ли да дадете актуален телефон?


Продавача най-вероятно е дублирал първата тройка от номера, или последната цифра е излишна. Пробвай двата варианта, защото не е влизал във форума от сряда

Съб Юли 25, 2020 7:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 13, 2016 8:11 pm
Постове: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ritmus написа:
Здравейте,

Притежавам колата от 2016 година , като при закупуването и колата беше на 49хил.км., които бяха напълно реални колата беше като купена от шоурум. Може да се каже ,че колата е с пълна сервизна история. Подържал съм я в Субаруленд, като съответно имам докумет за всеки ремонт/подръжка. Подържана безкомпромисно и винаги на време, Като към днешна дата не се налагат интервенции по колата. Газовата уредба ми е монтирана при Тони от Динамик АРТ, като съответно газовата уретба е вписана в талона. Съвсем скоро направих ремап на екологията при Владо. Автомобилът е съхраняван в гараж , както у дома , така и в офиса. Разполага със зимни и летни гуми, и двата комплекта са с ДОТ16. Колата разбира се може да се провери в някой от специализираните сервизи на Субару в София. Колата е в отлично състояние за годините си. За да не сатавам многословен, при интерес позвънете.

Тел. 0883 390 397
Цена за форума 7700лв.

Пон Юли 27, 2020 3:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 13, 2016 8:11 pm
Постове: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Продадена!!!

Вто Юли 28, 2020 12:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте постове. 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор