Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте постове.
 Продавам Subaru Forester 2,5 XT - 2005 г. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Постове: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги, продавам си Горския, защото и аз съм се насочил към Outback 3,6.
Продажбата не е на всяка цена, но много ми хареса Outback-а и то точно с този мотор, а стария боец започна 5-та година при мен и малко ме гложди да пробвам нещо по-различно.
Та накратко моя Форко е фейслифтовия SG от 2005 г. на 215 000 км, с 4-степенния автомат, навигация, кожен салон, фабрични парктроник и ксенон.
Колата никога не е имала газ, а по-значимите ремонти са смяна на радиатор, премахване на помпата за обдухване на катализатора, задни комплект Педерси и смяна на релето на алтернатора.
Карам я всеки ден, но не въртя повече от 9-10 000 км на година, защото когато се налага, имаме на разположение служебни коли.
Има леки външни забележки, но няма ръжда, защото е гаражна.
Парите, за които бих се разделил с Форко са 10 000 лева, като в тях влизат комплект стоманени джанти със зимни гуми Nokian WR D3 - 215/60/16 с DOT 2017 г. и лети джанти с летни гуми Bridgestone T005 - 215/55/17 с DOT 2018 г.
Има пълно автокаско.
При интерес и за повече подробности - 0895 411 465, Йордан.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Сря Мар 10, 2021 9:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Постове: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Темата е за ключ.
Колата остава твърдо при мен :love:

Сря Мар 17, 2021 1:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте постове. 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор