Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Продавам Субару Форестър 2.0 LPG '03 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дойде време да се разделя с вярното Субару, което никога не ме е зарязвало на пътя!
Вече 8 години сме заедно, втори собственик съм, закупено първоначално от Субару Варна.
На 235 х. км. е, аз го взех на 125 х. км.
Двигател EJ20 - 2.0 125 коня, 4EAT - 4 скоростен автоматик.
През годините съм правил нормалната поддръжка за колата в сервиза на Любо. Моторът не е отварян и не харчи масло.
Не помня всичко, но съм сменял задните амортисьори комплект и рейката от Фори турбо +10 коня :)
Има газова уредба Фобос, сменени инжекторите преди 30 х км. и работи перфектно. Тони се грижи за нея.
Последно е сменено масло Амсойл преди 10 х км и всички филтри, преди 20 х км сменено масло на скоростната кутия и филтър.
Ангренажен ремък, ролки, реглаж на клапани - преди 60 х км.
Колата е със всесезонни гуми Vredestein Quatrac на 1 година. Това е втори комплект такива, предните ги карах 3 години целогодишно.
Има пълно каско с доверен сервиз и гражданска отговорност.
Има забележки по боята, но ръжди няма. Може да се ползва каското да се заведат при желание.
Двигателят не е мит - всичко е както си се ползва ежедневно.

Бонус - навигация Гармин, малка + стандартна резервна гума, леген за багажника, релси за покрива.

Колата се намира в София.

Цена 6 200 лв.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Май 06, 2021 7:51 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така като си чета обявата явно не искам да го продам ROFL
Спирам го от продажба за 2 седмици, че ми трябва, а после ще размисля пак дали да не го оставя.

Вто Май 11, 2021 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Подновявам продажбата, за повече информация на телефона и Viber.

Сря Май 26, 2021 6:44 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Капариран

Съб Май 29, 2021 4:04 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор