Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:27 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 SUBARU OUTBACK 2,0d / CVT / 2016г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 3:41 pm
Мнения: 19
Автомобил: Subaru outback 2015
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Прикачени файлове:
Subaru 2.jpg
Прикачени файлове:
Subaru 1.jpg
Здравейте,

Дойде време да сменя фирмения си автомобил Субару Аутбек. Понеже модела е по специфичен реших първо тук да го предложа с идеята че всички тук знаем плюсовете и минусуте на модела (за съжаление като всеки модел и марка и този има няколко слабости, които ако бяха доработени щеше да е супер), но аз си го карах почти 7 години и много си го харесвам, просто позицията ми изисква да го сменя с нов.

Автомобила го закупих нов от Субару Моторс Януари 2016 г. Шофирал съм го само аз. В момента пробега е 158,200 км.
Автомобила е "Товарен" (N1) по документи - 3+1 места. (средния колан отзад е премахнат, но той си е наличен и може неофициално да си се възстанови.
Идеятя беше да ползва ДДС при фирмено ползване.

Авомобила е облужван единствено в официалния сервиз в София (КИА-Субару). Независимо от различни мнения и коментари, аз лично съм доста доволен от тях в сравнени с други официални сервизи където съм имал много проблеми. Имало съм служебни автомобили от 3-4 марки.

На около 44,000 км е сменен ШортБлок на двигателя по гаранция в Субару - скъса ухо на вала - от тогава нямам проблем със това.
Масло и консумативи винаги са обслужвани 4-500 км преди да им дойде пробега.

Преди месец (на около 156,000 км) смених катализатора във Субару със чисто нов (около 3000+лева) - имам си фактура и гаранция от Субару.
Идеята на това обслужване беше че исках да си запазя автомобила като личен - за дъщеря ми която тази седмица взе книжка, но тя го пробва и е "малко голям" - сега търсим Мини Купър ако някой има :)

Заради авто каско и драскотини от камъчета и други са боядисване в официални сервизи - Врати, броня преден капак и тавана (пак им една две точки от камъчета точно над предното стъкло, а бронята леко бяга в цвета)
Това не му харесвам на Авто каското че заради една две точки боядисваш и окепазяват колите.... но това е схемата.
Сменяно е предно стъко 2 пъти заради камъчета - пак си е оригинално на Субару в момента.

Вътре по салона е позамърсено (все пак почти 7 години се ползва , а и децата правят мазало отзад). Най-износена е шофьорската седалка и по волана за съжаление го понадрах със каишката на един агресивен часовник който имам.... Ако има интерес ще направя снимки , а най-добре да се види на живо.
Оборудването е по-ниското ниво - без кожи и стъйклени люкове. 17 цола джанти и гуми на една година със добър грайфер.Иначе си има всичко - Айсайт, Блоотоот, подгрев предни седалки климатроник и.........

Цена за хората тук във форума 21,600 лв - крайна цена.
(ще се уточним за фактурата, но ще има банково плащане понеже в момента е на фирмата която аз представлявам)

За въпроси съм на разположение - Генадий - 0886095747
(автомобила е в София - Западна част, основно).


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пон Окт 31, 2022 4:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 3:41 pm
Мнения: 19
Автомобил: Subaru outback 2015
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря за проявения интерес.

Да отива в Архива.

Вто Ное 08, 2022 12:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор