Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте постове.
 SUBARU OUTBACK 2,0d / CVT / 2016г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 3:41 pm
Постове: 19
Автомобил: Subaru outback 2015
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Прикачени файлове:
Subaru 2.jpg
Прикачени файлове:
Subaru 1.jpg
Здравейте,

Дойде време да сменя фирмения си автомобил Субару Аутбек. Понеже модела е по специфичен реших първо тук да го предложа с идеята че всички тук знаем плюсовете и минусуте на модела (за съжаление като всеки модел и марка и този има няколко слабости, които ако бяха доработени щеше да е супер), но аз си го карах почти 7 години и много си го харесвам, просто позицията ми изисква да го сменя с нов.

Автомобила го закупих нов от Субару Моторс Януари 2016 г. Шофирал съм го само аз. В момента пробега е 158,200 км.
Автомобила е "Товарен" (N1) по документи - 3+1 места. (средния колан отзад е премахнат, но той си е наличен и може неофициално да си се възстанови.
Идеятя беше да ползва ДДС при фирмено ползване.

Авомобила е облужван единствено в официалния сервиз в София (КИА-Субару). Независимо от различни мнения и коментари, аз лично съм доста доволен от тях в сравнени с други официални сервизи където съм имал много проблеми. Имало съм служебни автомобили от 3-4 марки.

На около 44,000 км е сменен ШортБлок на двигателя по гаранция в Субару - скъса ухо на вала - от тогава нямам проблем със това.
Масло и консумативи винаги са обслужвани 4-500 км преди да им дойде пробега.

Преди месец (на около 156,000 км) смених катализатора във Субару със чисто нов (около 3000+лева) - имам си фактура и гаранция от Субару.
Идеята на това обслужване беше че исках да си запазя автомобила като личен - за дъщеря ми която тази седмица взе книжка, но тя го пробва и е "малко голям" - сега търсим Мини Купър ако някой има :)

Заради авто каско и драскотини от камъчета и други са боядисване в официални сервизи - Врати, броня преден капак и тавана (пак им една две точки от камъчета точно над предното стъкло, а бронята леко бяга в цвета)
Това не му харесвам на Авто каското че заради една две точки боядисваш и окепазяват колите.... но това е схемата.
Сменяно е предно стъко 2 пъти заради камъчета - пак си е оригинално на Субару в момента.

Вътре по салона е позамърсено (все пак почти 7 години се ползва , а и децата правят мазало отзад). Най-износена е шофьорската седалка и по волана за съжаление го понадрах със каишката на един агресивен часовник който имам.... Ако има интерес ще направя снимки , а най-добре да се види на живо.
Оборудването е по-ниското ниво - без кожи и стъйклени люкове. 17 цола джанти и гуми на една година със добър грайфер.Иначе си има всичко - Айсайт, Блоотоот, подгрев предни седалки климатроник и.........

Цена за хората тук във форума 21,600 лв - крайна цена.
(ще се уточним за фактурата, но ще има банково плащане понеже в момента е на фирмата която аз представлявам)

За въпроси съм на разположение - Генадий - 0886095747
(автомобила е в София - Западна част, основно).


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пон Окт 31, 2022 4:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 3:41 pm
Постове: 19
Автомобил: Subaru outback 2015
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря за проявения интерес.

Да отива в Архива.

Вто Ное 08, 2022 12:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте постове. 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор