Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:13 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 397 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща
 Oфициални аксесоари на форумa! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 11:00 pm
Мнения: 168
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2.5 AT,VTD/09
ComingSoon написа:
Здравейте!

Колеги, с удоволствие ви представяме няколко официални аксесоари на любимия ни форум, които се надявам да ви харесат.

1. Лента за бадж, която обикновено се ползва за ключове или друго предназначение :)
Цена: 6 лв.

2. Нашивка, която можете да пришиете към дреха, чанта, шапка, някъде в колата или на "колан за теглене" ;)
Размер : 10 / 3 см.
Цена: 5 лв.

3. Лента за номера на автомобила. Ако нямате място за "щипки" на подложката за регистрационния номер , можете да я залетите с нещо на "хенкел" или друго лепило. Става много здраво - изпитано е!
Цена: 2 лв.

4. Стикери "Моето любимо Субару"
Основен стикер, цена: 3 лв.
допълнителен стикер: 1,50 лв.

Снимки: мааалко по-долу :)

Поръчка може да направите от следната форма:

https://docs.google.com/forms/d/1XisP0W ... A/viewform

Опишете в полето накрая желания начин за доставка:
Доставката може да се извърши лично на някоя среща или чрез друга уговорка.
Ако желаете по куриер - пишете две имена, телефон и адрес.

Хайде.. желая на всички прекрасен летен сезон и много прашни "офф" пътувания! :race:


Здравейте :hello: ,
малко помощ - аз съм от тези където нямат място за "щипки" на подложката за регистрационния номер, а искам да си сложа лента .
Пробвах с две лепила едното на Хенкел http://www.loctite-consumer.co.uk/en/products/superglues/liquids/universal.html и не хвана .
Другото е Капчица http://www.kapchitza.bg/ и то не залепи лентата .
От какъв материал (по-точно от каква пластмаса) е направена тази лента и подложката на регистрационния номер ? :-?
Някой да има опит с лепенето на лентата, моля да сподели с какво лепило фиксира лентата ?

п.с. Не е ли по-добре да се направи лентата на форума във вида както стикера "Моето любимо Субару" така ще отпадне необходимостта от нанасяне допанително лепило :idea:
п.с.с. Новите подложки за регистрационни номера нямат място за щипки (справка КАТ - София)

Пет Май 02, 2014 10:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Защо не опиташ с двойно залепеща лента (от по-дебелите), като например на Бизон. Не съм я пробвал за лентите за номера, но съм лепил доста неща с нея и съм доволен.

_________________
www.plaskom.com

Съб Май 03, 2014 7:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
plaskom написа:
Защо не опиташ с двойно залепеща лента (от по-дебелите), като например на Бизон. Не съм я пробвал за лентите за номера, но съм лепил доста неща с нея и съм доволен.


Аз като я пререгистрирах на предния номер ми сложиха такава подложка без отвори за щипките на лентата. Наложи се с такава лента да я залепя и до сега не е мръднала :beer: :good:

Съб Май 03, 2014 7:49 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
Аз използвах монтажно лепило момент:

http://www.moment.bg/bg/produkti/montaz ... achen.html

Стана "желязно". На опаковката е описана технологията за лепене, която задължително трябва да се спази. "Моментните" лепила от вида на капчица и т.н. не стават. Те не са еластични и след като засъхне лепилото, то се чупи. Също така не издържат на ниски температури.

Това също ще стане:
http://www.moment.bg/bg/produkti/kontak ... arent.html
Продава се във всеки квартален магазин за домашни джаджи.

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Съб Май 03, 2014 7:50 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 23, 2012 4:17 pm
Мнения: 618
Местоположение: София
Skype: alx_csl
Автомобил: 10 LGT EJ255/05 XL-7 H27A
Телефон: 0886738903
При мен също нямаше място за щипки на подложката на предния номер, вчера изрязах щипките от лентата и я залепих с това http://roel-98.com/lepilo-v-tuba-henkel-moment-50-ml

Нанася се на двете повърхности, чака се минута две и повърхностите се притискат за още няколко минути. После ме валя няколко пъти дъжд, но лентата не е мръднала.

Съб Май 03, 2014 9:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Май 08, 2013 7:07 pm
Мнения: 433
Местоположение: В.Търново
Skype: zlobstur
Автомобил: Outback H6 B13, Forester SG 2.5XT
Телефон: 0894414176
Аз си реших проблема с липсата на отвори за щипките на лентите с нагорещена плоска отверка с подходящ размер и предварително маркиране на местата за отворите ;)
Вече цяла година не са мръднали, макар и за снегорин да съм ползвал колата.

_________________
Lesson for beginners: Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Speed is how fast you hit the wall.

Съб Май 03, 2014 3:46 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 11:00 pm
Мнения: 168
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2.5 AT,VTD/09
Залепих лента за номера с Bison Car Tape® http://www.profix.bg/plugins/content/content.php?content.70 . Купих го от Практикер за около 13 лв. :-~ На пръв поглед лепна стабилно остава времето да покаже. Мисля ,че най-лесно и чисто се получи. :cool:

Но все пак мисля, че по-добре да се направи лентата на форума във вида както стикера "Моето любимо Субару" така ще отпадне необходимостта от нанасяне допълнително лепило, а пък ще изглежда по-ефектно и оригинално. :idea:

Нед Май 04, 2014 9:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 11, 2014 4:21 pm
Мнения: 88
Автомобил: Subaru Forester
Днес си получих стикерите , много съм доволен как изглеждат на живо. Поздрави на колегата , ComingSon.

Изображение

Пон Май 05, 2014 2:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 10:26 am
Мнения: 1254
Местоположение: София
Skype: six__stars
Автомобил: 2010 Mercedes E350 CDI 4Matic
Телефон: 0887999499
Аз попълних преди празниците заявка за по куриер, но нещо ги няма още?! Някаква идея?

_________________
Всички видове застраховки. Отстъпки за членовете на форума и пълно съдействие за завеждане на щети.

Пет Май 09, 2014 12:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Днес ще изпратя няколко поръчки, в това число и твоята.

Пет Май 09, 2014 8:26 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Уважаеми колеги. Отново зачестиха случаите на подадени заявки с недостатъчна информация, за да могат да бъдат пратени с куриер. Нужната такава е:
1. Две имена
2. телефон за контакт
3. точен адрес или офис на Еконт, в който искате да получите пратката.
Ето и някой от последните колеги с не пълни данни, на които не можем да изпратим заявките поради споменатите по-горе причини: navi, divein, norcho, connely, dika77. Последния колега е и дублирал заявката си, като двете не са еднакви и не е ясно коя всъщност трябва да изпълним.
Моля да имате в предвид горното, за да не си губим взаимно времето в писане на лични за уточнения.

Пет Май 09, 2014 1:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Symmetrical AWD
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 11:40 pm
Мнения: 26
Местоположение: Г.Оряховица
Аксесоарите са страхотни и пристигнаха навреме.

Благодарско на колегите. :good: :good: :good:

_________________
Rammstein

Пет Май 09, 2014 2:18 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2012 9:31 pm
Мнения: 345
Местоположение: Бургас
Skype: joker_bg
Автомобил: Subaru Forester 2.0 AWD
Телефон: 0889399206
А ето и снимки на вече залепените аксесоари :))


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
"За да си щастлив един ден,напии се.За да си щастлив един месец,вземи си жена.За да си щастлив цял живот карай СУБАРУ!"

Пон Май 19, 2014 6:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Май 08, 2013 7:07 pm
Мнения: 433
Местоположение: В.Търново
Skype: zlobstur
Автомобил: Outback H6 B13, Forester SG 2.5XT
Телефон: 0894414176
Най-сетне и аз се закичих :)
Прикачени файлове:
uploadfromtaptalk1401286339394.jpg

Всичко е супер !!!
Благодарности на Светльо( gorogoro) и zevzek-а за отличителните знаци!!!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Lesson for beginners: Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Speed is how fast you hit the wall.

Сря Май 28, 2014 4:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Поради некоректно подадени данни, ще бъдат анулирани заявките на следните колеги:
redguy
zhivkob
kingzan
kobalto
P.SUBARUv
marzela
navi
divein
norcho
connely
dika77

При желание все пак да получат заявените материали - моля пуснете нови заявки с попълнени две имена, телефон за контакт и/или офис на Еконт (точен адрес за доставка).

Чет Май 29, 2014 10:30 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
gorogoro написа:
Поради некоректно подадени данни, ще бъдат анулирани заявките на следните колеги:
...
При желание все пак да получат заявените материали - моля пуснете нови заявки с попълнени две имена, телефон за контакт и/или офис на Еконт (точен адрес за доставка).

Все едно напук на последния ми пост, последните три поръчки на колегите dodicha, artkos и дидокос отново са подадени с непълни данни.
Ако до 13.06.2014 не бъдат подадени нужните данни, заявките ще се считат за анулирани.

Пон Юни 09, 2014 9:25 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Има ли още от лентите за номерата ?

Пон Юни 09, 2014 5:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
Останаха само 2 или 3 бр. при мен. Ако искаш да се видим някъде и ще ти дам :)

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Пон Юни 09, 2014 8:24 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 8:39 pm
Мнения: 30
Местоположение: Пловдив
Skype: startera75
Автомобил: Subaru Outback 2.5 CVT 2017
Телефон: 0889633066
Здравей поръчах си няколко аксесоара за колко време се изготвят и как се получават

Пет Юни 20, 2014 7:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
gorogoro написа:
gorogoro написа:
Поради некоректно подадени данни, ще бъдат анулирани заявките на следните колеги:
...
При желание все пак да получат заявените материали - моля пуснете нови заявки с попълнени две имена, телефон за контакт и/или офис на Еконт (точен адрес за доставка).

Все едно напук на последния ми пост, последните три поръчки на колегите dodicha, artkos и дидокос отново са подадени с непълни данни.
Ако до 13.06.2014 не бъдат подадени нужните данни, заявките ще се считат за анулирани.

Бяха изтрити заявките на шестима колеги, поради липсващи достатъчно данни за получаването им.
Към настоящия момент няма "висящи" поръчки, освен на колегата junior7711, който вчера е подал заявката си без имена и телефон. Ако до една седмица не получа на лични нужните данни ще бъде считана за анулирана.
Заявките на колегите sapio и Darkmen са у мен. Могат да ми пишат на лични, за да се разберем за предаването им.

Вто Юли 15, 2014 11:55 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 397 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор