Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Ударена задна броня Subaru Outback 2001 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 12, 2016 7:26 pm
Мнения: 29
Автомобил: Subaru Outback H6 3.0 2001
Рейтинг: 5
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Колата е Субару Аутбек 2001 г цвят зелен със пластюасови брони (златисти се водят на цвят май)
Ударих си бронята в един остър камък и се вдлъбна.Някак лесно я изправих като я натиснах от другата страна.Не е пукната бронята-изправи се все едно е от гума. Има одраскано и боята се олюпи.Някой може ли да даде съвет как да я оправя - да взема от някъде където тонират авто бои и да ми дадат същия цвят в спрей - после да изшкуря драскотините и да пръсна със спрея.Има и малко дълбоки деруги и не знам дали нще стане добре.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Вто Окт 18, 2016 8:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 25, 2012 9:11 pm
Мнения: 862
Местоположение: София
Автомобил: Pontiac Firebird 5.0 V8
Телефон: 0899164990
Рейтинг: 385
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За да си стане читаво ще трябва да изтъркаш цялата броня, да китнеш драскотините с фин кит и да изтъркаш отново докато не придобият нормален вид - ако се наложи да китнеш даже и още 1-2 пъти ...Със спрей става ,но боята не се нанася толкова добре .Шансът да стане калпаво е голям.
След това се пръска с пластификатор. Като изсъхне се пръска боята и след това лакът.
Като цяло е разправия и си изисква определени умения и доста труд.
Ако ще пръскаш само едно място ,което е надрано със спрей по-добре не я пипай. Дефектите изглеждат по-добре от некачествените ремонти.
Поздрави
 13

Сря Окт 19, 2016 12:15 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор