Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Телефон/Таблет на облегалката за кола 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 05, 2018 10:22 am
Мнения: 11
Местоположение: Силистра, Велико Търново, Пловдив
Автомобил: Forester SG 2.0 125, 2003
Рейтинг: 48
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
уЗдравейте колеги,

Днес ми върви да правя нещата набързо-набързо. Та щерката много често, когато пътуваме на дълъг път, понякога и даваме да гледа на телефон или таблет в автомобила. Тъй като е с колан и не може да държи хоризонтално таблета/телефона, за да и е изправена главата, се навежда...
Купих стойка за таблет/телефон, който се монтира на облегалката, захваща се на металните тръби на облегалката.
Да, ама жената каза НЕ! Дадени пари на вятъра... :D :D :D :D
Днес реших да направя този проект, тъй като работя на 250 км от жената и детето, имам времето на ерген понякога.
Трябват Ви следните неща:
1. Таблет/Телефон, колкото инча си искате
2. Облегалка за глава (в тази тема ще използвам облегалка от Опел Астра Г, тъй като имам 3 броя такива от старата кола)
3. Макетен нож
4. Плексиглас, колкото милиметра имате дебелина
5. Двойно лепящо тиксо
6. Заряден кабел USB на 90 градуса
7. Комплект за шиене и креативност


Отне ми 1 час да направя тази "глупост" както се изказа жената. Ама тя знае, че утре ще почна да шия и рамката, която съм замислил за да запълня грозотата и следващата седмица, като се върна при нея и малката, мисля че няма да и е смешно (а може и да греша :D). Ще кача снимка на рамката тези дни, тъй като утре вземам шевна машина и ще направя проекта си идеален ( в моите очи). Изчислих, че дъщерята ще е с изправена главата по време на път, когато гледа и разстоянието, на което ще гледа е около 50-55 см.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 15

Съб Яну 04, 2020 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор