Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:27 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Телефон/Таблет на облегалката за кола 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 05, 2018 10:22 am
Мнения: 11
Местоположение: Силистра, Велико Търново, Пловдив
Автомобил: Forester SG 2.0 125, 2003
Рейтинг: 48
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
уЗдравейте колеги,

Днес ми върви да правя нещата набързо-набързо. Та щерката много често, когато пътуваме на дълъг път, понякога и даваме да гледа на телефон или таблет в автомобила. Тъй като е с колан и не може да държи хоризонтално таблета/телефона, за да и е изправена главата, се навежда...
Купих стойка за таблет/телефон, който се монтира на облегалката, захваща се на металните тръби на облегалката.
Да, ама жената каза НЕ! Дадени пари на вятъра... :D :D :D :D
Днес реших да направя този проект, тъй като работя на 250 км от жената и детето, имам времето на ерген понякога.
Трябват Ви следните неща:
1. Таблет/Телефон, колкото инча си искате
2. Облегалка за глава (в тази тема ще използвам облегалка от Опел Астра Г, тъй като имам 3 броя такива от старата кола)
3. Макетен нож
4. Плексиглас, колкото милиметра имате дебелина
5. Двойно лепящо тиксо
6. Заряден кабел USB на 90 градуса
7. Комплект за шиене и креативност


Отне ми 1 час да направя тази "глупост" както се изказа жената. Ама тя знае, че утре ще почна да шия и рамката, която съм замислил за да запълня грозотата и следващата седмица, като се върна при нея и малката, мисля че няма да и е смешно (а може и да греша :D). Ще кача снимка на рамката тези дни, тъй като утре вземам шевна машина и ще направя проекта си идеален ( в моите очи). Изчислих, че дъщерята ще е с изправена главата по време на път, когато гледа и разстоянието, на което ще гледа е около 50-55 см.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 15

Съб Яну 04, 2020 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор