Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Смяна хидравлични маркучи - стържещ звук 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Май 02, 2017 6:45 pm
Мнения: 78
Местоположение: Пловдив и Димитровград
Автомобил: Outback 2 H6
Телефон: 0899261887
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте колеги представям ви първото ми видео за нашата любима марка, колата специално от този клип е моята и това е един от първите ми клипове, не съм сервиз просто подържам на една група от хора (приятели) колите. Ще се радвам да го споделя с вас а вие да си кажете мнението за клипа и да дадете предложение за какво друго на направя клипче. Знаете за гадния стържещ звук като на метал който се чува от О-пръстена на хидравличната помпа заради него реших да сменя и маркучите, че и те бяха малко кочан, накрая всичко се оказа от Обтегача на пистовия ремък но съдба учим се докато сме живи. Благодаря ви за вниманието и някой из Хасковска област ако иска да ми стане оператор да си говорим простотий да пише бирата е от мен, защото аз не съм много по пиенето :beer: :cool: :D =D> Очаквам вашето мнение Благодаря.
 15

Пон Юни 15, 2020 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор