Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:47 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Смяна хидравлични маркучи - стържещ звук 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Май 02, 2017 6:45 pm
Мнения: 78
Местоположение: Пловдив и Димитровград
Автомобил: Outback 2 H6
Телефон: 0899261887
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте колеги представям ви първото ми видео за нашата любима марка, колата специално от този клип е моята и това е един от първите ми клипове, не съм сервиз просто подържам на една група от хора (приятели) колите. Ще се радвам да го споделя с вас а вие да си кажете мнението за клипа и да дадете предложение за какво друго на направя клипче. Знаете за гадния стържещ звук като на метал който се чува от О-пръстена на хидравличната помпа заради него реших да сменя и маркучите, че и те бяха малко кочан, накрая всичко се оказа от Обтегача на пистовия ремък но съдба учим се докато сме живи. Благодаря ви за вниманието и някой из Хасковска област ако иска да ми стане оператор да си говорим простотий да пише бирата е от мен, защото аз не съм много по пиенето :beer: :cool: :D =D> Очаквам вашето мнение Благодаря.
 15

Пон Юни 15, 2020 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор