Отговори на тема
 Куфар за резервна гума в багажника 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Апр 11, 2021 11:40 am
Постове: 11
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте!

Предварително се извинявам, ако има такава тема във форума. Потърсих, но не успях да намеря подобна.

Интересува ме, дали някой си е играл или се предлага като услуга някъде из България, направата на куфар за резервна гума, прикачен по някакъв начин в багажника? Колата е Outback B14 и газовата бутилка е позиционирана на мястото на резервната гума.

Всякакъв тип информация по темата е високо оценена. Благодаря предварително!

Чет Дек 15, 2022 1:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Постове: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Lqndo написа:
Здравейте!

Предварително се извинявам, ако има такава тема във форума. Потърсих, но не успях да намеря подобна.

Интересува ме, дали някой си е играл или се предлага като услуга някъде из България, направата на куфар за резервна гума, прикачен по някакъв начин в багажника? Колата е Outback B14 и газовата бутилка е позиционирана на мястото на резервната гума.

Всякакъв тип информация по темата е високо оценена. Благодаря предварително!



Не съм срещал куфари, но напоследък лесно се намират калъфи ( текстилни и т.н. ), като може да я укрепиш с мрежа за багаж.
https://bazar.bg/obiava-39005729/kalaf- ... niversalen

Ако не ходиш по черни пътища и т.н., може да си я държиш вкъщи и да караш с тия шпрейове за лепене на гуми - вършат работа за ласическите дребни пробойни от болчета и видии. За дълъг път или море в чужбина я мяташ в багажника да не те е страх и те така.

Чет Дек 15, 2022 5:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Апр 11, 2021 11:40 am
Постове: 11
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за отговора!

Срещал съм калъфите, но май ме влече малко по-естетически издъжрана визия и ще си направя сам. Ако пожъна успех, ще кача снимки да се похваля.

Пет Дек 16, 2022 10:38 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор