Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:57 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
 Продавам Subaru Outback 2.5 AT 2010 Swiss 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте Колеги,
Предлагам в продажба Субару Аутбек 2010 2,5 автомат модификация Swiss.

Колата е оставена при мен за продажба с нужните пълномощни, тъй като собственика и барабар със семейството си са поредните хора дезертирали от БГ на далеко. Автомобила го вкарах по поръчка и се получи, като новогодишен подарък през последните дни на декември 2016 г. Колата е собственост на моя кум и кумица и сами си давате сметка, каква е отговорността (макар, че не преавя разлика между роднини и стандартни клиенти, но все пак....)!
Началото на декември автомобила беше намерен и закупен ( за около 12000 франка) от Швейцария на 92000 реални км, като беше собственост на жена с 3 деца, която работеше, като еколог в развъдник за пъстърва. Бека в много добро техническо състояние и имаше само една външна забележка , долу при предния ляв калник.
Оставен е при мен за тест преди продажбата (все пак трябва да знам, какво предлагам през името ми и да мога да го оценя) в края на месец април и до момента съм му навъртял 3000 км. Колата е в много добро техническо състояние и е газифицирана при Радо през 2017 г.

Технически параметри:
2500 см3 /5 степенна автоматична кутия с две възможности за ръчен режим (лост/ волан) - двигателя работи отлично, автоматичнта кутия превключва гладко и неусетно, без замисляне;

127000км към момента, от които около 30000 на газ.

Интериор:
Оригинален салон плюш - без забележки, свеж, протрито или прокъсано, багажник без петна. Климатроник (двузонов) - работи чудесно, ел.стъкла, ел. огледала;подгрев на седалките, шофьорска седалка - електрическа, динамична аудио - чейнджър система; автоматични фарове и чистачки, темпомат, управление от валона, перца за скоростите и други....

Окачване:
много добро техническо състояние, без забележки

Спирачна систена :
обслужена , без забележки (автомобила дойде от Швейцария с нов технически преглед)

Гуми :
Йокохама Геолендър на 75-80 % (ресурс още минимум 2 сезона без настоящия)

Газова Система :
Монтирана от Радо в София през 2017г . и на газ автомобила е изминал само около 30 000 км . Превключва неусетно, разгръща мощността без насичане и работи безпогрешно. Обслужвана е регулярно .

Сервизна История:
В Швейцария
-02,10 - 3594 км
-10,10 - 12410 км
-11,11 - 24877 км
-7,12 - 30332 км
-7,13 - 39703 км
-7,14 - 49950 км
- 6,15 - 64049 км - сменено маслото и на Автомата и Дифа + спирачната течност
Забележка: между тези две акции е имало една в Германия в сервиз за масло на около 76400 км
- 8,16 - 91331 км - смяна на всички дискове и накладки
Забележка: Собственичката са я цакали здраво и са и правили обслужване на 1 година, вместо на стандартните 15000 км за модела .
В България, колата е имала две акции по обслужване, като цялостното обслужване и пълни огледи са извършвани само от Тенчо ! :
- на около 107000 км
- на около 122000 км

Съвет за предстоящите сервизни акции и разходи:
До следващото обслужване остават 10 000 км и то трябва да се направи на около 137000 км. Препоръчвам тогава да се смени маслото на кутията , както и подмяна на агренажния комплект, тъй като няма км за подмяната му, но има вече 10 -11 г. (както го правят и на вън) !!!

Допълнителни екстри:
- допълнително монтирана аларма в София (Забележка: тъй - като колата се ползва по-малко зимата, при едно падане на акумулатора, сирената е заглъхнала и трябва да и се обърне внимание - предполагаем разход - 20-25 лв)
- допълнително монтиран парктроник от зад
- втори комплект зимни гуми Континентал на лети джанти на 80 % - ИЗВЪН ЦЕНАТА НА АВТОМОБИЛА !!!
- Платен данък до края на годината, технически преглед до края на годината, каско и ГО до края на м. юни)
- Ксенонови фарове, пълен ретрофит (около 450 лв) на рефлекторите и допълнително монтирани дневни светлини вътре (има тема).

Експлоатационна статистика :
Автомобила, както в София , така и при мен във Варна се кара НА 90 % САМО извънградско и на черно не е стъпвал!

Забележки (посочени) :
- стандартна за София паркинг щета на задна броня в ляво
- стандартна за София деруга на левите врати при заето тротоарно място на някой комшия без нотариална заверка и банкова гаранция
- подбито ръбче на преден ляв калник
- ляво огледало напълно работещо, но има откачена мотовилчица за автоматичното прибиране ( разход по отстраняване - 30 лв)

Оценка на автомобила:

Взимайки в предвид техническото състояние на колата, интериорното състояние, км, сервизирането и, газифицирането и и упоменатите забележки оценявам автомобила на около 10500 франка. ТАКЪВ АВТОМОБИЛ, МОЖЕ ДА СЕ ВЗЕМЕ СЛЕД ДОГОВАРЯНЕ НА ГОРЕ-ДОЛУ ТАКАВА ЦЕНА ОТ ШВЕЙЦАРИЯ В МОМЕНТА!
Определям продажна цена на колата: 22700 лв ( като бонус вътре в цената влизат газовото и регистрацията (всичко около 2500 лв))

телефони за връзка : 0885022272 / 0885897615

Поздрави
бат Буби


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE


Последна промяна bat bubi на Съб Юни 15, 2019 9:26 am, променена общо 1 път


Съб Юни 15, 2019 9:22 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Останалата част от снимките ...


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Юни 15, 2019 9:25 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ВЪТРЕ В ЦЕНАТА НЯМА ВКЛЮЧЕНА КОМИСИОННА ЗА МЕН И НЕ ЖЕЛАЯ ДА ИМА КАКТО ВЪТРЕ, ТАКА И ДОПЪЛНИТЕЛНО !!!!!!!!!!!!!!

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Юни 15, 2019 9:28 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 26, 2019 3:05 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Страхотен автомомбил, успех с продажбата!
За съжаление ми е доста извън финансовите възможности :(

bat bubi написа:
ВЪТРЕ В ЦЕНАТА НЯМА ВКЛЮЧЕНА КОМИСИОННА ЗА МЕН И НЕ ЖЕЛАЯ ДА ИМА КАКТО ВЪТРЕ, ТАКА И ДОПЪЛНИТЕЛНО !!!!!!!!!!!!!!

Колега,
Не мисля, че има нещо лошо в това, да има комисионна, все пак всички трябва да ядем. :)

Съб Юни 15, 2019 10:43 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, новодошъл си и явно не си запознат с какво се занимавам. Повечето колеги знаят за моето поприще и за това написаното от мен, което си цитирал не е случайно!
Без лоши чувства, но излишно спамим темата !

Поздрави и успех в начинанието ти. :good:

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Пон Юни 17, 2019 8:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 24, 2018 9:53 pm
Мнения: 2
Автомобил: OUTBACK B12
Телефон: 0882291558
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега ,извинявам се за спама .
Аз съм от тия дето знаят с какво се занимавате :)
Скоростната кутия CVT ли е или класическия автомат? Виждам ,че сте писали в описанието ,че е с пет скороси.Бях останал с впечатление ,че B14 2.5 AT е само със CVT.

Вто Юни 18, 2019 8:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей колега
уместно питане, за което благодаря, защото кутията е CVT ! Реално тя вътре е с определен брой пакети -вариатори (ако не се лъжа 5 бр), но се води без степенна !
Вместо "без", съм написал 5 - лапсус, сори

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Вто Юни 18, 2019 9:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 24, 2018 9:53 pm
Мнения: 2
Автомобил: OUTBACK B12
Телефон: 0882291558
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за отговора. Надеждата за B14 2.5 отново угасна :) Явно ще трябва да е 3.6 ,когато бюджета го позволи..... ](*,)

Вто Юни 18, 2019 9:33 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Искам да благодаря на всички колеги, които проявиха желание да закупят колата! Макар и на една малка идея по-тънка цена от офертите на останалите, колата се закупи вчера от първия клиент заявил сериозен интерес към нея. Извинявам се на другите, но е против принципите ми да вкарвам хората в наддаване или да я дам на този който дава повече.....твърде грозно е! Все пак благодаря за интереса и който има желание и нужните възможности, ще му докарам...Поздрави
Моля, колегите модератори да изпратят темата, където и е мястото, когато сметнат за необходимо.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Юли 06, 2019 11:55 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор