Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Продавам Subaru Outback 3.0 2004 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юли 16, 2017 1:45 pm
Мнения: 4
Местоположение: Монтана
Автомобил: Subaru Outback H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет маняци!

Дойде момента да се разделя с личния си автомобил Subaru Outback 3.0 произведена и регистриран за първи път през Юни 2004г. Закупих колата през 2017 година на 224000 км, нов внос от Швейцария.
Служи ми вярно от тогава и от тогава навъртях 50к км. Към днешна дата, часовника показва 274600км.
Двигателя е 3 литра, 245 кс, 5 степенен автоматик. Пазя всички документи от покупката + сервизна книжка от Швейцария.

Комфорт: Климатроник, Кожен салон, Ел.стъкла, Ел.огледала, Ел.седалки, Подгряване на седалки, Шибедах/Панорамен покрив, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, Мултифункционален волан
Допълнително взех и монтирах WEFA с вграден BLUETOOTH / hands-free / USB / AUX IN
https://bgcaraudio.com/prodykti_usb-int ... -1105.html

Сигурност: 4x4, ABS, ESP, Airbag, Халогенни фарове, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка

Друго: Автопилот, Серво управление, Бордови компютър, Навигационна система, Панорамен покрив

Колата е обслужвана само в един сервиз в Дружба. Сервизът е на мой приятел и знам, че каквото трябва да се направи, ще бъде направено.

Причина за продажбата: живея в Берлин и все по рядко използвам автомобл..

Сервизна история: като цяло, колата не ми е правила мащабни проблеми за тези 5 години.
- 2022 - свещи ( предстои на 27ми Юли влиза за смяна )
- 2021 - сменени предни дискове + всички накладки + ръчна спирачка накладки и сервиз
- 2019 - ролки и сервизен ремък ( правени в Монтана при Румен )
- 2018 - ролка на алтернатора или нещо подобно беше
- окачването е здраво и няма проблеми. 2017 година смених всички тампони и биалетки де що има. 2020 смених няколко тампона на стабилизираща щанга + биалетки ( бяха се разтропали след 2 години и половина каране )
- масла + всички филтри(купе/масло/гориво) са сменяни на всеки 9-10 хиляди км. Маслото е Мотул 5W30 за Субару ( така си пише на тубата )

Други:
- Платен данък за 2022, застраховка за 1 година(валидна до Юни 2023) и преглед( предстои на 28ми Юли).

Цена: 9500 лева.

Населено място:
Тази седмица съм в София(кв. Гоце Делчев) и следващата седмица ще оставя автомобилът в Монтана.

Не знам имам ли право да дам линк към мобилето със снимки..:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 3646824269


За повече информация, тест драйв и оглед моля позвънете.
Христо Грозданов / [email protected]
0886740088


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пон Юли 25, 2022 1:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 16, 2017 1:45 pm
Мнения: 4
Местоположение: Монтана
Автомобил: Subaru Outback H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Корекция!!! ](*,)

Застраховката ГО е валидна до Септември 2022!

Извинявам се за пропуска в информацията!

Пон Юли 25, 2022 3:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 16, 2017 1:45 pm
Мнения: 4
Местоположение: Монтана
Автомобил: Subaru Outback H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
++
колата е със сменени свещи и бубина на 4-ти цилиндър. (27 Юли 2022)

++
ГТП до 27 Юли 2023

++
Забравих да спомена - колата е с нов акумулатор от Януари 2022, закупен от Германия. Не си спомням коя марка беше.

--
в сервиза огледах на бързо какво видимо има за смяна:
- задни дискове - както написах в първия пост, 2021 смених само предните дискове. Скоро ще дойде момента и на задните.
- задната чистачка спря да върти. Пръска вода, но самата чистачка не се движи :(
- тръби към гърнетата - на мястото където се разделя тръбата към двете гърнета има малка дупка... не знам дали се сменят само тръбите

Чет Юли 28, 2022 10:42 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 23, 2012 4:17 pm
Мнения: 618
Местоположение: София
Skype: alx_csl
Автомобил: 10 LGT EJ255/05 XL-7 H27A
Телефон: 0886738903
Рейтинг: 698
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За чистачката можеш да погледнеш снопа кабели над багажника отдясно, там дава ядове. За гърнетата се продават у пайпове със цялата средна част.

Пет Юли 29, 2022 12:44 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 38 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор