Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:43 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Продава Subaru Legacy B13 H6 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Ное 21, 2017 2:58 pm
Мнения: 5
Телефон: 0898696656
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, продавам Subaru Legacy B13 H6
Дата на производство октомври 2004 г.
Тип двигател Бензинов
Мощност 245 к.с.
Евростандарт Евро 3
Скоростна кутия Автоматична
Тип Комби
Пробег 245000 км
Цвят Син
Цена:10 800 лв.
Внос от Швейцария преди 4 години. Обслужвана е само в Subaruland, за всички направени ремонти и обслужвания се пазят фактурите, които надхвърлят 7000лв за това време. Почти всички ремонти, които ще ви се наложи да направите след като купите нов внос(повтарям, от Швейцария) H6 субару ми се наложи да направи и аз и сега колата е готова да кара още 300 000 без големи главоболия. Двигателят е обслужван само с REDLINE масла и карана само с най-скъпото гориво(което пак е отвратително)
Допълнително по колата без фактури са правени куп дребни доработки като най-важната на стойност около 1000лв(не помня с точност) беше премахването на катализаторите и поставянето на неръждаеми резонатори от екстрийм тунинг, като сондите са си по местата и не са светили никакви грешки по таблото. Това намали разхода на колата с близо 3/100 и колата стана доста по-пъргава. Имайте предвид, че сипваме ужасно гориво и рано или късно премахването на катализаторите е неизбежно при този модел.
+ Колата е с най-големите предни вентилирани дискове за модела(по-големи има единствено за STI, което предполага друго окачване), които с препилване и хубави накладки могат да изкарат дълги години.
+ Джантите са оригиналните 17ки на Субару и са супер здрави, може да си ги газите като кросов мотор.
+ Гумите са Vredestein(Летни) купил съм ги нови и са ДОТ 2017г. - 1200лв. Тъй като през 2017г колата не се кара и мисля, че не са карани повече от 500км
+ Към колата давам и багажник Mont Blanc, правен за субару(струваше към 250лв)
- Теглич
+ Задните стъкла и люка( през, който напичаше доста) са затъмнени като по-спомен това струваше към 200лв
Колата е с всички екстри за модела, без парктроник.
Добавил съм:
+Блутут връзка с телефон, с контрол от волана. Чрез този модул, освен разговорите по телефона може да пускате и музика от телефона, без нужда от кабел. Допълнително е изведен и USB кабел в жабката.
+Модул за дневни светлини, който пести от H7 крушки, а най-важното, е че осветлението в колата остава в дневен режим при включени светлини и може да видите какво командвате, което преди това беше невъзможно при силно слънце.
От близо година само седи в гаража и не се кара, а такава кола не е редно да не се кара, за това ще се радвам да отиде при някой фен на марката като вас, колеги.
Можете да се свържете с мен за всякакви въпроси на 0898 696 656.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Ное 21, 2017 3:53 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 21, 2017 2:58 pm
Мнения: 5
Телефон: 0898696656
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Нова цена 10 200 лв.

Чет Ное 30, 2017 10:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 21, 2017 2:58 pm
Мнения: 5
Телефон: 0898696656
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
НОВА ЦЕНА 9500 лв. колеги

Пет Дек 01, 2017 9:53 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 21, 2017 2:58 pm
Мнения: 5
Телефон: 0898696656
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ПРОДАДЕНО, МОЛЯ АДМИНИСТРАТОР ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА ИЛИ ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА.

БЛАГОДАРЯ!

Чет Фев 08, 2018 10:13 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор