Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ] 
 Subaru Outback 2.5 AWD AT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Subaru Outback 2.5 AWD AT

Цена 10 000 лв.
Дата на производство декември 2003 г.
Тип двигател Бензинов
Мощност 156 к.с.
Евростандарт Евро 3
Скоростна кутия Автоматична
Тип Комби
Пробег 202000 км
Цвят Зелен

Безопасност
• Автоматичен контрол на стабилността
• Антиблокираща система
• Въздушни възглавници - Предни
• Въздушни възглавници - Странични
• Електронна програма за стабилизиране
• Парктроник
• Система ISOFIX
• Система за защита от пробуксуване
Други
• 4x4
• Газова уредба
• Напълно обслужен
• С регистрация
• Сервизна книжка
Екстериор
• 4(5) Врати
• Лети джанти
• Металик
• Отопляеми чистачки
• Панорамен люк
• Теглич
• Халогенни фарове
• Шибедах
Защита
• Аларма
• Имобилайзер
• Каско
• Централно заключване
Интериор
• Кожен салон
Комфорт
• USB, audio\video, IN\AUX изводи
• Ел. Огледала
• Ел. Стъкла
• Климатроник
• Печка
• Подгряване на предното стъкло
• Подгряване на седалките
• Система за контрол на скоростта (автопилот)
• Стерео уредба

Автомобила е купуван от Германия, лично от bat bubi за негово лично ползване.
Наличен TUV и сервизна книжка при покупка на автомобила от Германия. Налична и стриктно попълвана сервизна книжка в България.
Фейслифт, произведен 2003 г. с VDC (Vehicle Dynamics Control) и възможност за изключване от купето. Големи странични огледала.
Автомобила е сервизиран при Пламен във Варна, Тенчо 1040 Subaru Workshop и STI.BG в София и може да се провери историята на ремонтите и състоянието на автомобила.
Налични фактури и гаранционни карти както при мен, така и в STI.BG.

Последно извършени дейности:
188804 - смяна двигателно масло, маслен филтър, въздушен филтър, филтри купе, масло скоростна кутия, филтър скоростна кутия, ремък климатик.
189000 - смяна нови всички тампони заден мост (10 бр. ), накрайници заден мост (2 бр. ), преден десен накрайник + маншон, задни биалетки, реглажни болтове и гайки заден мост.
189400 - реглаж преден и заден мост, баланс летни гуми.
190790 - баланс зимни гуми, заредена зимна течност за чистачки, преглед ходова част.
190845 - преглед тампони заден мост и скоростна кутия - всичко е ОК, диагностика с OBD.
192286 - смяна нова предна ламбда сонда DENSO.
193213 - смяна масло, маслен филтър, въздушен филтър, проверка на водни маркучи и стягане на всички скоби.
194230 - проверка ниво масло автоматична скоростна кутия, зимна течност за чистачки.
196547 - извеждане на AUX от аудио системата, смяна крушки габарити, крушки заден номер и интериорни крушки.
199030 - смяна масло двигател, маслен филтър, въздушен филтър, гарнитури глави, гарнитури капаци на клапани, гарнитури смукателен колектор, гарнитури изпускателен колектор, семеринги комплект, тапи р. валове, сегменти, ангренажен комплект (ремъци и ролки), водна помпа, термостат, антифриз G12, гумички на клапаните, свещи NGK, пистов ремък климатик, пистов ремък алтернатор, капачка воден радиатор, предни ляв и десен шарнири, предни лява и дясна биалетки, воден маркуч долен, обслужване цилиндрови глави - шлайф и реглаж на клапани, почистване дроселова клапа и смукателен колектор, почистване радиатори, почистване PCV клапан, реглаж ходова част - преден и заден мост.
199983 - смяна бензинов филтър (намира се в резервоара) и о-пръстен бензинов филтър.
200706 - проверка ниво масло автоматична скоростна кутия.
200839 - смяна нов воден радиатор KOYO с гаранция, проверка масла преден и заден диференциал.
200945 - смяна филтри газова уредба, проверка на херметичност и стягане на всички скоби, настройка на газова уредба при Динамик Арт София.

Налични катализатори - 2 бр., което е гаранция за пробега на автомобила, както и спокойствие при преминаване на ГТП.
Без ръжди и течове. Газов инжекцион FOBOS с бутилка на мястото на резервната гума и зареждане (пълначка) при капачката на резервоара, монтирана и обслужване от Ивайло Цочев във Варна. Газовата уредба разполага с сервизна книжка - редовно попълвана и паспорт. Газовата уредба е вписана в големия талон и при преминат годишен технически преглед.
Два комплекта гуми с джанти: лети (прахово боядисани в черен цвят) джанти със зимни гуми Semperit 16" - 4 бр. в момента монтирани на автомобила и лети оригинални джанти с летни гуми 16" - 5 бр. - на резервната гума в багажника - 1 бр., останалите - 4 бр. същия модел както резервната са с летни гуми Uniroyal RainSport. Оригинална метална джанта 16" - 1 бр. без гума.
Отоплител на антифриза (печка) на "Webasto" с таймер и дистанционно управление с възможност за затопляне на купето. Страхотна екстра през зимния период, както и гаранция че през зимата автомобила не е имал студени стартове.
Подложки 1 см отпред и 3 см отзад - автомобила е повдигнат спрямо заводските норми в горния допуск.
Сваляем теглич с електрическа инсталация и заключване (налични ключове - 2 бр.).
Неръждаем преден ролбар (прахово боядисан в черен цвят).
Неръждаем щит на заден диференциал.
Неръждаемо задно гърне.
Оригинална кора под двигателя.
Оригинална метална преграда между купето и багажното отделение.
Оригинален гумен леген в багажника. Оригинала щора в багажника.
Оригинални мокетени стелки за модела.
Затъмнени странични (предни и задни) стъкла на четирите врати, задните странични стъкла и задно стъкло на петата врата.
Калобрани на предни и задни калници.
Ключове с вградено в ключа дистанционно на алармата - 2 бр.
Аптечка, триъгълник и пожарогасител - налични в автомобила. Оригинални крик, ключ за гуми и инструменти - налични в автомобила.
Редовно смазвани уплътнения на стъклата, шибедаха и панорамен люк. Редовно подхранван кожен салон.
Съхранява се в гараж.
Автокаско - валидно до 08. 06. 2018.
Годишен технически преглед - валиден до 16. 02. 2019 преминат в пункта на 4ти км (за справка Субару форума).
Гражданска отговорност - валидна до 18. 02. 2019.
Данък за 2018 - скоро ще бъде платен.
Климатроник. Автоматик с POWER & HOLD функция.
Антиблокираща система ABS. 4 бр. ел. стъкла. Ел. огледала с подгряване.
Парктроник. Темпомат(автопилот). Изведен AUX от аудио системата.
Шибедах и панорамен люк. Халогенни фарове.
Подгряване на седалки, огледала, задно и чистачки на предно стъкло.
Система ISOFIX. Въздушни възглавници - предни и странични.
12 V извод за ток в багажника. Всичко описано в обявата и видно на снимките ще бъде предадено на новия собственик.
Аз получих автомобила в изключително състояние и внимание от страна на bat bubi, за което съм му благодарен и до ден днешен и
ще предам автомобилът по същия начин.


Автомобилът се намира в гр. София.
На всеки потенциален купувач ще обясня повече на живо относно поддръжката и експлоатацията на автомобила до момента и за в бъдеще.
Моля коментари относно цената да ги спестите и ако не ви харесва да подминете обявата с усмивка.

Снимките не се получиха добре - слънцето и предметите наоколо попречиха. На живо автомобила е по-красив ;)

Прикачени файлове:
sub1.jpg

Прикачени файлове:
sub2.jpg

Прикачени файлове:
sub3.jpg

Прикачени файлове:
sub4.jpg

Прикачени файлове:
sub5.jpg

Прикачени файлове:
sub6.jpg

Прикачени файлове:
sub7.jpg

Прикачени файлове:
sub8.jpg

Прикачени файлове:
sub9.jpg

Прикачени файлове:
sub10.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Фев 20, 2018 4:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Прикачени файлове:
sub11.jpg

Прикачени файлове:
sub12.jpg

Прикачени файлове:
sub13.jpg

Прикачени файлове:
sub14.jpg

Прикачени файлове:
sub15.jpg

Прикачени файлове:
sub16.jpg

Прикачени файлове:
sub17.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Фев 20, 2018 4:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 16, 2014 12:30 pm
Мнения: 180
Местоположение: София
Skype: Vul4oKum4o
Автомобил: Outback 2.5 2000, Legacy 2.0 2001
Телефон: Нула879пет96две4пет
Рейтинг: 100
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Красота, браво. Цената е леле мале, но ако е поддържана наистина перфектно, дано някой я оцени.

_________________
_____________________________________________________
Простия човек си носи името, а Умния човек, името го носи!
 12

Вто Фев 20, 2018 5:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Я, ти да видиш.....баси май.......доживях да я видя отново. Иво, успех в продажбата , защото колата поне при ме беше отлична и гледана и гледам и при теб е така. Мога само да добавя, а и като ориентир за потенциални клиенти, че цената ти е добра ! Защо?
Вече пазара на този модел (а той е може би един от най-хубавите на марката) е адски свит и е на изчерпване в западна Европа ! Минималната цена за такъв автомобил на км до 200 000 в Швейцария и Германия , сравнително добре поддържан и не газифициран е около 3000 франка за Швейцария и 3300-3500 евро за Германия. Това е цена само на автомобила !!! Като се сложи и транспортиране на колата, вероятно обмитяване, регистриране и обслужване (А ТУК ОПРЕДЕЛЕНО Е НАПРАВЕНО ГРАНДИОЗНО ОБСЛУЖВАНЕ !!! (макар, че там имам друго мнение, но в София така се процедира и в крайна сметка няма лошо, особено за бъдещия купувач )), та само тука удря 10 000 лв, като се сложи и газифицирането (а колата не е карана толкова мног на газ) и гуми и подобрения и цената скача на майната си и спокойно минава 12000 лв.
Лесно може и да се досети средно грамотен технически човек, коли от модела, които се продават на по 6-6500-7000 лв, какво ги чака след това и за колко са били закупени ако са ново внос.

Така, че и съвет към други колеги - коментари като "цена леле мале " и т.н. - просто не спамете темата на човека, освен ако не сте достатъчно дбре запознати и с автомобила и с пазара и с куп други неща ! Просто съвет.....
Успех в продажбата, прекрасна кола и брутално обслужена - практически е отлична!

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE
 12

Сря Фев 21, 2018 9:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 16, 2014 12:30 pm
Мнения: 180
Местоположение: София
Skype: Vul4oKum4o
Автомобил: Outback 2.5 2000, Legacy 2.0 2001
Телефон: Нула879пет96две4пет
Рейтинг: 100
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Eeee batbubi, не е чесно. Цената наистина е "леле мале" в сравнение с пазара, но съм пояснил, че за поддържана и гледана кола си е съвсем ок.
Може да не съм те разбрал, но ми влезна малко вътрешно. Не мисля, че съм спамил, коментара ми е положителен, а и коментарите бутат темите по-нагоре, което си е ценно, когато продаваш.

Колата е кукла, имам две, иначе я взимах. :beer:

_________________
_____________________________________________________
Простия човек си носи името, а Умния човек, името го носи!
 7

Сря Фев 21, 2018 9:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 30, 2017 1:35 pm
Мнения: 64
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback 2.5 MT
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Колата изглежда чудесно, направо се чудя защо я продаваш, колега :)
Може ли да споделиш как е с разхода газ/бензин?

Сря Фев 21, 2018 9:51 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 24, 2018 8:17 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колега колко пари ти излезе ролбара и откъде го взе или си го правил, ина4е колата е супер и успех с продажбата. запърви път виждам аутбек с такъв ролбар

Сря Фев 21, 2018 11:18 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 19, 2015 11:15 am
Мнения: 110
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0D
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
А калобраните от къде ги намери?

Сря Фев 21, 2018 1:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги, благодаря ви за позитивните коментари!

@malkstor - При моето каране автомобила е с разход 13/100 градско, извън градско нямам представа, защото почти не съм пътувал извън града.
@dobrev99 - Булбара е патент на bat bubi - изработен е от неръждавейка, но нямам представа колко пари би излезнал.
@nikpl - Калобраните са дошли с колата от Германия.

Излишно е, но ще спомена че нищо не се продава отделно.
Също в обявата съм си спестил всички фрази от обявите по автомобилните сайтове.

Каквото и друго да ви интересува съм на среща да обясня.

Сря Фев 21, 2018 1:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добавям снимка на летните гуми и оригиналните лети джанти - 4 бр. Лятна гума с оригинална лята джанта - 1 бр. (които никога не са ползвани) е в багажника, т.е. летни гуми с летите джанти са общо - 5 бр.Оригинална метална джанта без гума - 1 бр.
Всички оригинални капачки с надпис Subaru за джантите са налични. Към този комплект джанти дори има и комплект - 20 бр. гайки.

Към зимния комплект зимни гуми с лети джанти - 4 бр. също са налични всички капачки - боядисвани в черен цвят и комплект - 20 бр. гайки.

Прикачени файлове:
IMG_20180223_192925_HDR.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Фев 23, 2018 10:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги!
Днес на единия оглед от кандидат купувач стана въпрос от кога е колата в България и тн.

Прилагам малко история:

- темата на bat bubi за колата:
https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=2850

- който прочете повече ще попадне на линка съм снимки:
http://www.snimka.bg/?album%3baid=345716%3bold=1

- автомобила е бил с регистрационен номер : В8007РХ. В момента е с регистрационен номер : СВ2932ВК.
На сайта на гаранционен фонд, може да направите проверка за сключена застраховка "Гражданска отговорност":
http://eisoukr.guaranteefund.org/searchpolicy?l=bg

Жалко, че няма и такава публична справка за ГТП-тата, където записват и километрите на автомотбилите при преминаване на
преглед ](*,) ](*,) ](*,)

- прилагам и линк към темата за Неръждаемо крайно гърне за Аутбек 99-03:
https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=15343

- моята тема след покупка на автомобила:
https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=21151

- като за финал четиво за всеки купувач - Каква е тайната на ниските цени на нов внос Subaru Outback?:
https://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=16322&start=20

Съб Фев 24, 2018 7:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Автомобила е капариран :good:

Чет Мар 01, 2018 9:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Малко извън темата, но с каква кола мислиш да я сменяш?

Чет Мар 01, 2018 11:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Автомобила е продаден. Честито на новия собственик! Много безаварийни километри и щастливи моменти!
Моля темата да бъде заключена и ще съм благодарен на администраторите ако ми изтрият номера от обявата -
случвало ми се е години след продажба, все още някой неориентиран да ми се обади.

Сря Мар 07, 2018 11:22 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор