Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Авг 20, 2018 4:14 pm

Правила за пускане на обяви в раздела

1. В този раздел се допускат само обяви на частни лица за автомобили марка Субару и по една на търговец, допуснат до "Сервизи и магазини"
2. В заглавието трябва ясно да се разбира предмета на обявата.
3. В текста на обявата трябва да има актуални снимки, цена, населено място, състояние и произход.
4. Допускат се максимум по 1 активна обява на потребител.
5. Повдигане (ъп) на обява се допуска през минимум пет дни с функцията "повдигане" или при предоставяне на нова информация.
6. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 subaru outback 2.5 АГУ/VDC 2001 г 
Автор Съобщение

Автомобил: subaru outback 2.5 AT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги продавам си колата с цел покупка на по нова (естествено същата марка ). Имам обява в cars bg https://www.cars.bg/offer/c2645636 довечера ще кача и снимки тук но като цяло да споделя какво е правено по колата.Карам я 5-6 години като още със закопуването се почви проблем с кутията (не искаше да сваля предавна на долу или сваляше но не една а повечко:)) ).След като ме залепи няколко пъти на предното стъкло и обортомера залепна на 8000 оборота излопкаха и лагери. И така и така бе отворен смених всичко нови бутала основни ,биелни лагери а кутията се оказа проблем в хидро трансформатора пускаше стружки и запушваше клап, тяло и подмених хидро и смених всички дискове и лагери в кутията.Ново задно гърне ( на една година) предни амортисьори на две години предни дискове на 4000 км сменен ангренаж к-т преди месец.Предстои смяна на шарнир и вътрешен накрайник и масло+филтри на двигател, задни дискове с накладки.За повече инфо на тел, 0888877568 ще се радвам да я вземе някой от форума като цената ще бъде 4500 лв

Сря Май 30, 2018 8:10 am
Върнете се в началото
Профил

Приятел всеки ден
Отговори с цитат
:good:

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Май 30, 2018 9:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги виждам че няма интерес и се питам парите ли са проблема или това което съм описал че съм правил.Ако трябва да пиша че е нов внос от богатата част на италия и не са жалени пари понеже е била на 9-ти братовчет на папата :pardon:

Съб Юни 02, 2018 1:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 181
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей
Предполагам че проблемите са 2.
Аз лично се интересувам от колата, но въпреки че карам същия модел не разбирам много от марката. При покупка на стара кола е хубаво да мине преглед в някой от белите сервизи препоръчвани във форума. Май близо до теб няма такъв сервиз. Трябва да я прегледа и газаджията, който ще я поддържа. Може ли са споделиш къде си поддържал колата?
Другият проблем е че колата е доста стара. Според описанието си я поддържал мераклийски и си хвърлил доста пари за ремонти. Сега ти се налага да я продадеш за без пари. Дано някой да я хареса и да и се радва. Аз и хвърлих око но според жената не ни трябвали 2 много стари outback-а. Есента и зимата са много по подходящи за продажба на 4х4 автомобил. Сега хората кътат парите за морето и не му мислят много много. Ако никой не я вземе до есента сигурно ще се чуем.
Като приятелски съвет от мен - напиши по подробно от къде е взимана колата, кога и на какви километри са правени ремонтите, кога, къде и каква газова е слагана, свещи сменяни ли са, какъв разход дава... Знам че е дразнещо са се обясняваш, но във форума сме се разглезили.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Нед Юни 03, 2018 8:40 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]