Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:10 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 
 Продавам Субару Аутбек Н6 3.0 2006 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, продавам колата от тази обява: viewtopic.php?f=36&t=25274

Кратката история е, че не успяхме семейно да се приспособим от Санта Фе-то на Аутбека. Преди имах Б12, който в последствие смених със Санта Фе. За година и половина със СУВ-а реших че ми прекалено голяма за градското(40-50% от пробега ми) и че не искам да карам повече дизел и взех бека на колегата, за жалост се оказа че за дълъг път, морета и къмпинги Б13-ката ни идва малка(2 деца с целият антураж който идват), както и че сме свикнали на просторното купе което има камиончето и въпреки голямото удоволствие което изпитвам в момента да си карам из града с H6-цата на бека, семейството и удобството което ни дава Санта фе-то се оказаха приоритетни. Та това защо я продавам само месец и половина след като я взех.

Сега малко за колата:
Субару Аутбек Н6 3.0, 245 к.с., МY 2006
Пробег малко над 178 000 км., колегата явно се беше объркал даде ми я на малко под 176500 сега е на малко над 178к, мисля че 4 резервоара някъде изкарах за сега. От както съм я взел не съм правил нищо по нея, защото още първият уикенд в който ходихме на пикник с малките до един язовир се породиха съмнение че може би няма да успеем да се адаптираме.

Колата е сива със светлият салон.
Снимки ще кача уикенда като имам малко време да я снимам през деня.

Допълнителните екстрите които е сложил колегата наистина са много интересни, като се почне от WinCE навигацията която се управлява от тъча, мине се през Android мултимедията която ползва OBDII и с dashcommand могат да се настроят къстъм екрани, задната камера която се включва като се сложи на R. GROM-a с не знам си колко usb-ta които се управляват от фабричното радио. Информационният дисплей който показва дали си включил екстра функциите като дневни светлини, странични светлини(съответният фар за мъгла при съответен мигач) и лазера за мъгла отзад. Както и електрохроматичното(самозатъмняващо се) огледало за задно виждане.

Двигателят работи супер при спряна на място кола няма грам вибрация и не се чува от вътре, което при предното ми B12 с 2.5 мотора беше мираж!
Няма никъде ръжда по праговете и купето.

Колата може да се види в София.
Карам я ежедневно щото в града ми е супер готино да ги търкалям тези 250 коня а и харчат горе долу колкото дизела на камиончето :) та километрите ще се променят във времето.

Снимки: https://photos.app.goo.gl/eJaW8vi5jtsr8d2z8
Цена: 12 500 (малко под тази за която я взех)

Телефон за връзка: О886 634 169

Съб Юли 21, 2018 9:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Поставянето на кутия за багаж защо е отпаднало като опция?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Вто Юли 24, 2018 7:11 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нямам мазе/таван/гараж където да я държа, но това е малкият проблем. другите са от сорта на:

- Не се събира слаб възрастен между двете столчета.
- По-трудно обслужване на децата докато сме в движение.
- Няма място в краката на жената за една раница с неща за децата.
- Немога да събера двете колела на децата в багажника без да правя гимнастики заради по ниският таван.

Освен тия на мен примерно подлакътника ми е доста нисък и на практика неизползваем, ако сложа шишенце от минерална вода в холдър, тотално вече не мога да използвам подлакътника защото стърчи над него. Прекалено много свикнах на високата позиция на шофиране и макар че 2 седмици карам субаруто в града още имам усещането, че се пързалям по задник :)

Реално само по себе си нищо не е фрапантно, но се събраха много неща на които се оказа че сме свикнали и няма смисъл да си затрудняваме живота заради фенството.

А да, липса на извито огледало за задните пътници, оказа се че на сантафетката е много полезно :)

Вто Юли 24, 2018 10:28 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 12 000

Съб Юли 28, 2018 9:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 11800

Пон Авг 06, 2018 12:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 11 500 :(

Днес смених маслото, че му беше време вече.
Уикенда направихме едно пътуване София-В.Търново-София, че бяхме с по-малко багаж от обикновено, разхода по колонка беше 9.7 литра, без да я пазя и без да прекалявам. 130-40 магистралата и според трафика останалия път, като ако е било празно съм карал с около 110. Климатика пуснат постоянно :)

п.с. напомням че в колата има екстри дори втора употреба цени за едни близо 1000 лева допълнително слагани :)

Сря Авг 15, 2018 10:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 11 000 лв :(

От тука нататък няма пазарлъци, явно съм субсидирал неволно над 2000 лева от първоначалната цена, което не съм го очаквал, но и не очаквах че ще ние малка... А и вече тая цена наближава "новият внос" което е направо тъжно...

Пон Авг 27, 2018 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Търпение му е майката, а не намаляване на цената. Ще наближи зимата и търсенето ще нарастне.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Пон Авг 27, 2018 4:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нямам къде да държа втора кола, а и не ми се прави нова застраховка. А и вече при цени 9-10к нов внос а тази без екстрите е 10к регистрирана, сега и за 200 лева масло смених, вече на тая цена ако никой не и е мераклия жалко наистина.

Пон Авг 27, 2018 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Няма да я купувам, но ако я задържиш, мога да ти помогна за подлакътника - има по-високи подлакътници и можеш да си намериш такъв от втора употреба. Те са с две жабчици и са определено по-удобни :)

Сря Авг 29, 2018 6:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Продадена. За архив.

Пон Сеп 03, 2018 12:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор